Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Stránka HTC Touch je v češtině, ale...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Už nějaký ten pátek má dnes asi nejznámější výrobce mobilních zařízení s Windows Mobile, firma HTC, i oficiální české zastoupení. Jednou ze souvisejících novinek a inovací je i kompletní překlad celého
    webu HTC do češtiny. Počin jistě chválihodný, o to víc, že jsou přeloženy i dokumenty ve formátu PDF či externí micro-stránky. Bohužel, má to ještě drobné chybičky

Zdroj: HTC Touch.com
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Na české verzi webu není odkaz na HTC e-club, což zase není takový problém. V angličtině se snad přihlásí skoro každý i se základními znalostmi. Nejvíce mě však mrzí, že v sekci Phone Software Updates mám jako majitel MDA Touch smůlu. Dají se zaregistrovat pouze nebrandované produkty HTC. Přitom velkou část prodeje zařízení tvoří operátoři. Alespoň v Evropě.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Me osobne zase nejvic stve, ze ceske zastoupeni spolecnosti HTC nereaguje opakovane na dotazy a pripominky, ktere jim clovek zasila na email nebo do toho jejich kontaktniho formulare. Psal jsem opakovane i nejake dotazy na HTC Europe, ovsem rovnez zadna reakce.

Podobná témata

1. WiSbar Advance, themes stranka
    Od markjag_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-01-2006, 15:39
  2. Stránka nemůže být nalezena
    Od robox_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-08-2005, 07:59
  3. Synchronizace "Oblíbené" a domovská stránka
    Od Kavy v sekci + Komunikace & Synchronizace