Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: Kompiler pro VS2005

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak to vam nezavidim - vypada to, ze ma MIO mizerny vykon ve vsech smerech.
    Zkuste aplikaci sledovat chvili profilerem. No a ten nativni kod mate porad v zaloze.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

mno spise bych to videl ciste na problem NetCF, jeho knihoven a vubec jeho integrace do systemu na Miu... a ten profiler vezmu kde?
    PS: s native me nestraste jeste mam porad nocni mury z toho jak jsem zoufale volal o pomoc se zakladnimi vecmi ovladani klavesnice v sample DvorakSip ktery je u WM5 SDK nakonec jsem si na to samozrejme musel prijit sam zhe... :dead:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Viz muj tip vyse - pridejte polozku do registru a spustte aplikaci.
    A k nativnimu kodu- ted jsem nasel jen jednu vasi trochu zmatene (s prominutim ) formulovanou otazku k SIPu, na kterou se dalo tezko odpovedet bez znalosti kodu. Chapu ale, ze pro cloveka, co v C++ nepise, je to proti C# dost nepohodlne kodovani.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

ok zkusim jinak ohledne klavesky pokud myslite tohle http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=25793 tak z toho se dalo dost dobre pochopit o co mi jde je tam prilozeny i hotovy programek (jak jinak nez v C# ) podle ktereho se to dalo pochopit jake funkce potrebuju resit tedka uz to ale vim tak me jenom ceka "mraveniste" (tj. mravenci prace ).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Presne to jsem mel na mysli - omlouvam se, kod jsem prehledl, jinak bych se do nej podival - reseni uz ale stejne mate.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

Jen tak pro doplneni k rychlosti spousteni aplikaci programovanych NetCF... tedka na svem Miu A701 provozuju velice kvalitni WM6 ROM (5.2.1933 - build 18533.0.7.0) puvodem z nejakeho HTC a spusteni jednoduche aplikace programovane v NetCF trva tak kolem te 0,5 - 1 s, jak tady uvadeli nekteri majitele HTC PDAcek. Skutecne zalezi, jak je NetCF do systemu integrovano a kdyz neni moc dobre integrovano, tak zadna instalace NetCF (ani vyssiho treba 3.5) nepomuze.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od bkf1
    Skutecne zalezi, jak je NetCF do systemu integrovano a kdyz neni moc dobre integrovano, tak zadna instalace NetCF (ani vyssiho treba 3.5) nepomuze.
    Metadoplneni - Doplneni k doplneni O nejakem stupni integrace se neda mluvit - proste na vykon CLR (vcetne GC) ma vliv celkova rychlost a vyladenost ROM.
    NetCF aplikace je vzdy aktivovana stejne - tzn., ze na pocatecni start aplikace ma nejvetsi vliv rychlost vytvoreni hostitele CLR v procesu a rychlost kompilace IL instrukci).
    A samozrejme novejsi verze CNFmuze mit vliv na rychlost spousteni aplikaci i na horsich ROM (daji se poznat na jakekoli ROM rozdily mezi CNF 1.0 a CNF 3.5).

-p- -p- je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2007

jinak zkousel jsem na test vytvorit ten nejjednodusi program v NetCF tj. prazdny Form a tlacitko na zavreni a stejne doba spousteni tohoto "programku" je 8s
    Je to nejspíše proto, že tvůj .NET CF není v ROM a na tvém zařízení neběží jiný .NET CF program. Do paměti RAM se v tom případě musí načítat plno knihoven běhového prostředí.

Soubory v ROM v sekci Modules mají pevně danou adresu a není potřeba je při spuštění nahrávat.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Funkční kompiler C++pro WM 5.0
    Od rhadesan_ce4you v sekci Programování
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-04-2006, 17:35
  2. Je libo kompiler c/ c++ primo na PPC?
    Od Snehulak_ce4you v sekci Programování
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-09-2004, 10:08