Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nepochopitelné zmenšení systémového písma

adreb (17)|6.11.2007 09:11
Ahoj všem,
stalo se mi to již podruhé u dvou různých zařízení (iPAQ rx4240 a Vario III) a odpověď jsem tu nenašel-nevím, jakým způsobem se mi to povedlo, ale po soft restartu zařízení se mi najednou zmenšilo systémové písmo k nečitelnosti. Ne všechno, ale například adresa v PIE, písmena v kontaktech či systémové dialogy (potvrdit->ok->storno) byly písmem... no, mikro je snad ještě veliké. Zkrátka absolutně nečitelné. Nepomohlo nic než hard reset. Setkal jste se s tím někdo? Případně máte lepší řešení?
Díky za odpovědi
Miloš Strouhal (3997)|6.11.2007 09:38
Me se neco podobneho uz stalo, viz. tahle diskuze, ale stalo se mi tam toho vic, samovolne zmenseni nekterych fontu je jen jeden z priznaku.. Ber v potaz, ze mam VGA displej, takze to co je u nej jeste citelne, u QVGA uz davno neni. Ten malej font je jen asi na dvou screenech.
adreb (17)|6.11.2007 09:59
U mne se rozházelo jen to písmo a všechny systémové nabídky-byly tak mrňavý, že z nich nešlo vyčíst vůbec nic! Screeny jsem bohužel neudělal. U toho iPAQu se mi to povedlo dokonce po hard resetu, nainstaloval jsem programy, který tam předtím v pohodě běžely, soft reset a miniaturní písmo. Po novém hard resetu všechno ok. Teď i na Variu po resetu všechno v pohodě... Uvidím, jestli se to zase objeví... Ale zase si říkám, že když se mi to stalo u dvou různých zařízení, jedno s WM5, druhé s WM6, že se musí najít ještě někdo s podobnou zkušeností...

EDIT: No super,už podruhé během jednoho dne... :( Tomu říkám spolehlivost