Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nepochopitelné zmenšení systémového písma

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Ahoj všem,
    stalo se mi to již podruhé u dvou různých zařízení (iPAQ rx4240 a Vario III) a odpověď jsem tu nenašel-nevím, jakým způsobem se mi to povedlo, ale po soft restartu zařízení se mi najednou zmenšilo systémové písmo k nečitelnosti. Ne všechno, ale například adresa v PIE, písmena v kontaktech či systémové dialogy (potvrdit->ok->storno) byly písmem... no, mikro je snad ještě veliké. Zkrátka absolutně nečitelné. Nepomohlo nic než hard reset. Setkal jste se s tím někdo? Případně máte lepší řešení?
    Díky za odpovědi
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Me se neco podobneho uz stalo, viz. tahle diskuze, ale stalo se mi tam toho vic, samovolne zmenseni nekterych fontu je jen jeden z priznaku.. Ber v potaz, ze mam VGA displej, takze to co je u nej jeste citelne, u QVGA uz davno neni. Ten malej font je jen asi na dvou screenech.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

U mne se rozházelo jen to písmo a všechny systémové nabídky-byly tak mrňavý, že z nich nešlo vyčíst vůbec nic! Screeny jsem bohužel neudělal. U toho iPAQu se mi to povedlo dokonce po hard resetu, nainstaloval jsem programy, který tam předtím v pohodě běžely, soft reset a miniaturní písmo. Po novém hard resetu všechno ok. Teď i na Variu po resetu všechno v pohodě... Uvidím, jestli se to zase objeví... Ale zase si říkám, že když se mi to stalo u dvou různých zařízení, jedno s WM5, druhé s WM6, že se musí najít ještě někdo s podobnou zkušeností...

EDIT: No super,už podruhé během jednoho dne... Tomu říkám spolehlivost

Podobná témata

1. Samovolný posun systémového času
    Od Dan Matt v sekci Windows Mobile 6.5
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 19:03
  2. Správa vyzvánění ve WM- nepochopitelné
    Od symmetry_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-12-2008, 17:50
  3. Zmenšení today fontu