Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pořadí v kontaktech

sanok (2)|5.11.2007 23:26
Pořadí v kontaktech

máte někdo radu, jak zobrazit přenesené kontakty z Outloku, uložené v Kaiseru - do Parrota 3200?
Někdy se zobrazí první jméno, jindy příjmení, firma už vůbec ne....
V outloku jsou jen volby mezi jménem a příjmením .
Potřebuji prioritu firmy, pak příjmení a na konec jméno. Když něco chybí, tak aby se pořadí posunulo, nepřehodilo.
:oops:
urys (402)|6.11.2007 14:42
podle mých zkušeností nejde (mám 3400 LS-GPS), musíš se smířit s tím, že ti Parrot bude třídit podle jména, nebo se obrátit na výrobce, chybu mu nahlásit, případně si vyžádat novou fíčurku a čekat na nový FW
Jamiroquai (18)|6.11.2007 15:03
Ahoj,

bylo již někde řešeno.............jinak je na to JETware Hands-free Extension ( http://www.jetwaremobile.com/bthfx/support.htm )......
TondaT_ce4you (35)|6.11.2007 15:05
Dobrý den,
Tak jen takový dotaz. Jede Vám korektně Partot 3200 spolu s Kaisrem ? No a na Váš dotaz bych snad jen uvedl že je možné mněnit zobrazování u Kaisera co dřív jestli jmeno nebo příjmení, ale následně v Parrotu to je zobrazováno tak jak je zadáno. Alpoň tolik má zkušenost.
sanok (2)|6.11.2007 19:54
problém je v tom, že Parrot nenabízí tři kolonky pořadí, mám dost kontaktů pod každou firmou (nebo profesí, je to vlastně množina s podmnožinami), líp se mi to hledá. Nerad bych potřetí přepisoval Outlok. Snad někoho napadne udělat softík na změny v pořadí mezi dvěma aparáty.