Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC P3300 od Vodafone zasekly po flashi

Pavel68_ce4you (0)|5.11.2007 22:44
Zdravim mistni odborniky, po preflesovani na original WM6 stazene na HTC.com, tedy oficialni verze, me vse nabehlo jak ma a neb jsem mel zalohovy exe soubor od spbbackup, tak jsem ho aplikoval a od te chvile mi nabehne pouze uvodni obrazovka HTC a verze a dal nic.
I kdyz udelam hard reset, tak je to porad stejny....je to konec, nebo je nejaka sance:?

Dik predem za rady

Pavel
PhSnake (872)|6.11.2007 09:03
ak som spravne pochopil, po flashi, ti masinka nabehla v poriadku, potom si spustil nejaky BACKUPxyz.exe (s nastaveniami) a tam ti to mrzne.
to s tym hardresetom som nepochopil ale asi ze znova masinka nabehne, ale po restore backupu mrzne.
Ja by som vydel problem v tom ze sa jedna o rozdielne ROM (jedna ma napr novsie verzie dll, druha starsie; ine nastavenia v registroch...) a potom nespolupracuju vzajomne.
Skus restornut len napr kontakty, agendu .... a systemove veci vynechaj
htcjirka (1875)|6.11.2007 09:04
Jak muzes pouzit zalohovy soubor z predchozi romky???To je uplne ta nejvetsi blbost.Je divne ze HR nepomaha.Co znovu preflashovat??
vario (441)|6.11.2007 16:52
a děláš určitě HR?...neuraz se, ale neobnovovat backup z takto rozdílných rom myslím patří k základním know-how uživatele ppc