Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Artemis: Oficial WM6, vibrování při hovoru, vibruje neustále nepřerušovaně

Milis (129)|5.11.2007 15:09
Po upgradnutí Artemise na oficiální WM6 jsem narazil na zajímavý problém, který jsem nevyřešil.
Pokud zvolím jako oznámení hovoru, že mi má telefon vibrovat, pak tento vibruje, ale bez přestávky, tedy vibrivat začne a nepřerušeně vibruje až do odmítnutí nebo přijetí hovoru. Je to hrůza, zvláště pokud má člověk někde na stole, chce to prostě přerušovanou vibraci. Nevím však, jak toho dosáhnout, ani zda se jedná o vlastnost nebo bug...
zipiik (206)|5.11.2007 16:19
Jsem na tom stejne a mam pozorovani, ze to vibruje bez prestavky po dobu 1 prehrani zvuku zvoneni, pak da pauzicku a jak zacne dalsi prehravani zvuku, vibruje nanovo...pokud je tohle pravda, tak to vypada na vlastnost :)
vario (441)|5.11.2007 20:25
divné, ale mě vibruje normálně, t.j. přerušovaně... na wm06
macula_ce4you (691)|5.11.2007 20:33
U mě fungují přerušované vibrace pouze u standartních vyzváněcích tónů. U MP3 je vibrace nepřetržitá. Myslím, že to je normální vlastnost WM.
vario (441)|5.11.2007 20:42
zajímavé... a možné, používám .wma a tam to funguje
Milis (129)|5.11.2007 22:35
Tím to nebude, používám ring vision a ten je .wma . MP3 jsem nezkoušel zatím. Prostě to vibruje furt a potvrzuju, že po celou délku skladby(tónu), zkoušel jsem většinu tónů které jsou v nastavení přístupné a zatím jsem žádné úpravy nebo doplňování tónů nedělal. Přeruší se jen v mezeře mezi koncem a novým začátkem.

Kdo z vás má nainstalován phonealarm?
vario (441)|5.11.2007 22:52
já ne a opakuji, vibrace fungují
Milis (129)|26.7.2008 15:29
Jelikož mám telefon po reklamaci, mám novou desku a jejich ROM s WM6, znovu jsem to zkusil. Výsledek je, že zařízení vibruje nepřerušovaně po celou dobu hraní skladby. Přeruší se jen když skladba skončí w než začne znovu. Zkoušel jsem melodie všechny. Takže je to zřejmě opravdu vlastnost...blbá...
Milis (129)|14.6.2010 20:00
Nevím, jestli to tady někdo vůbec ještě řeší, ale s novým telefonem jsme nakonec objevil program, ktrý umí udělat přerušované vibrace....
http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-valert-v1-10.html