Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IGO a nové POI zpomalí načítání

Xfantasy (184)|4.11.2007 10:56
Zdravim.
Zkoušel jsem si udělat zájmové body POI aplikací POIExplorer.Vše pravděpodobně funguje.Soubor má cca 1,55MB což bude asi OK.
Ale docela velký problém mám se spouštěním IGO.Při zpuštění se to na nějaku dobu zastaví u hlášky Phone Edn či tak nějak a dále to pokračuje v načítání také hrozně pomalu.Po najetí IGO je již vše bez problému,pokud nechci upravovat tyto nově přidané body.Při jejich Editaci v IGU se to také moc pomalu načítá.

Udělal jsem někde chybu,nebo je to normální?Pokud je to normální,tak se asi na POI vykašlu,protože čekat mnohonásobně dýl na zpuštění IGO než bez POI opravdu asi nebudu.

Děkuji
agent07 (37)|4.11.2007 18:11
Je to normální,čím více POI tím pomaleji nabíhá.
Xfantasy (184)|6.11.2007 05:19
Tak to je škoda.Rozdíl je opravdu propastný až se zdá že to zatuhne...

Skusim to změřit a dám vědět pro představu.Takle dlouho se mi to nezdá,když to není až tak moc velký od originálu...

Ale děkuji za odpověď..
agent07 (37)|6.11.2007 11:25
Poprvé jsem si myslel,že to zatuhlo a provedl jsem reset.Teď již to vím,tak čekám,až naběhne.Markantní je to když se dají nové Kamery/radary/,to je teprve doba,pozor,ale podruhé už to jede v pohodě,asi je to tím,že si iGO vytváří soubory do db v PDA.
Xfantasy (184)|6.11.2007 20:55
Tak to je fakt škoda.Holt budu přepisovat název jednotlivých POI podle aktuální potřeby.
Start IGO je u mne kolem 9 sec.S upraveným POI to je 55 sec.To už je dost na to abych čekal na spuštění.
Moc nechápu proč to u toho "zaseknutí" píše Phone End

Ale to už je jedno.Teť vím že je to normální a nejde s tím nic dělat.
swif99 (2)|30.11.2007 19:40
To je pravda. Mne sa Igo tiez velmi spomalil po importovani vlastnych POI, co chapem ako dost velky nedostatok a hlupu chybu od tvorcov igo. Taktiez by som rad vedel ako mozem editovat povodne POI v igo
xsub (23)|3.12.2007 09:47
Původní POI v iGo jsou uložené v souborech map. Zatím sem nikde nenašel editor, který by je uměl vyextrahovat.
Co se týká vlastních POI, tak původní databáze u mapy není až tak špatná, běžné věci jako benzinky, restaurace a bankomaty docela zvládá, takže sem časem přišel na to, že opravdu potřebuju čtyři nebo pět kategoriíí o nějakých 50-60 bodech, což mi iGo nijak citelně nezpomalilo. Možná kdyby se daly mazat originální POI, byla by situace jiná. Někde sem četl, že mapy USA a Kanady byly právě z důvodu zrychlení vydané ve dvou verzí, kdy jedna měla značně zredukované množství POI.