Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Programy

Peťass (18)|4.11.2007 10:13
Dobrý den,
po mnoha letech s Palmem po svém boku jsem nyní přesedlal na WM a rád bych zjistil jaké programy jsou dobré. Zajímájímá mě sofrware jako kalkukačka, něco na čtení knížek, pročlížeč (případně i úprava) fotek, něco na přehrávání videa a muziky, nějaký launcher na obrazovku dnes. Ale i jiné užitečné programy, prostě co Vás napadne a sem tam se to hodí, jako převody jednotek ..... Předem díky za rady a náměty na programy
CommanderZ (1798)|4.11.2007 11:35
Dalsi!?:?

Takovych thredu uz tu byly desitky. Opet ti muzu doporucit jedno - projed si skeci freeware na tomhle webu. Ptom, jetsli tu nenajdes to co jsi hledal, tak se muzs podivat treba na pocketpcfreewares.com. A jestli si nevyberes ani tam, tak si projdi pocketgear.com - ale to uz je komercni software.
Peťass (18)|4.11.2007 11:59
Ahoj,
díky, za odpověď, ale já jsem si spíše, myslel, co použáváš třeba ty. a ne abych musel vše zkoušet a mazat a zase zkoušet. to je totiž na hodně dlouho a tak bych raději vyzkoušel něco ověřenýho a funkčního. Věřím, že každý má nějaké své programy, ale nějaký základ toho "nej" nebude zase tak veliký. :)
Zdenek Malinsky (9781)|4.11.2007 13:34
Vzdyt to CommanderZ pise, takovychto dotazu je zde velmi mnoho, tak snad neni problem si je najit. A kazdemu vyhovuje neco jineho, takze zkouset, zkouset, zkouset.

A na uvedenych webech je samozrejme mozno vybrat softy dle poctu stazeni (coz take o ledascem napovida).
PhSnake (872)|4.11.2007 14:19
Suhlas ze threadov co na co pouzivat je dost. Dovolim si poradit, (resp. moje skusenosti) na knihy iSilo; repligo(ma bohuzial format ktory pozna len sam), kalkulacka u mna jednoznacne 1-calc, sprava suborov - Resco Explorer, navigacia TomTom (problem je s mapami /kvalita pokrytia vych eur./ pripadne iGo, mp3 player conduits pocket player, video-coreplayer,tcmp, obrazky xnView...
vario (441)|4.11.2007 14:59
no, je vidět, že postupně přibývá uživatelů WM, docela bych se přimlouval za vznik "připíchnutýho" threadu na "nej" software, jinak takovéto dotazy tady budeme mít každou chvíli... a je pravda, že na WM je softwaru tisíce a tisíce a pro nováčka zorientovat se může být těžké... ne každý koupí PDA na hraní a zkoušení, ale potřebuje třeba hned pracovat ;)