Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Programy

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Dobrý den,
    po mnoha letech s Palmem po svém boku jsem nyní přesedlal na WM a rád bych zjistil jaké programy jsou dobré. Zajímájímá mě sofrware jako kalkukačka, něco na čtení knížek, pročlížeč (případně i úprava) fotek, něco na přehrávání videa a muziky, nějaký launcher na obrazovku dnes. Ale i jiné užitečné programy, prostě co Vás napadne a sem tam se to hodí, jako převody jednotek ..... Předem díky za rady a náměty na programy
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

Dalsi!?:?

Takovych thredu uz tu byly desitky. Opet ti muzu doporucit jedno - projed si skeci freeware na tomhle webu. Ptom, jetsli tu nenajdes to co jsi hledal, tak se muzs podivat treba na pocketpcfreewares.com. A jestli si nevyberes ani tam, tak si projdi pocketgear.com - ale to uz je komercni software.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Ahoj,
    díky, za odpověď, ale já jsem si spíše, myslel, co použáváš třeba ty. a ne abych musel vše zkoušet a mazat a zase zkoušet. to je totiž na hodně dlouho a tak bych raději vyzkoušel něco ověřenýho a funkčního. Věřím, že každý má nějaké své programy, ale nějaký základ toho "nej" nebude zase tak veliký.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Vzdyt to CommanderZ pise, takovychto dotazu je zde velmi mnoho, tak snad neni problem si je najit. A kazdemu vyhovuje neco jineho, takze zkouset, zkouset, zkouset.

A na uvedenych webech je samozrejme mozno vybrat softy dle poctu stazeni (coz take o ledascem napovida).

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

Suhlas ze threadov co na co pouzivat je dost. Dovolim si poradit, (resp. moje skusenosti) na knihy iSilo; repligo(ma bohuzial format ktory pozna len sam), kalkulacka u mna jednoznacne 1-calc, sprava suborov - Resco Explorer, navigacia TomTom (problem je s mapami /kvalita pokrytia vych eur./ pripadne iGo, mp3 player conduits pocket player, video-coreplayer,tcmp, obrazky xnView...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

no, je vidět, že postupně přibývá uživatelů WM, docela bych se přimlouval za vznik "připíchnutýho" threadu na "nej" software, jinak takovéto dotazy tady budeme mít každou chvíli... a je pravda, že na WM je softwaru tisíce a tisíce a pro nováčka zorientovat se může být těžké... ne každý koupí PDA na hraní a zkoušení, ale potřebuje třeba hned pracovat

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-06-2009, 18:53
  2. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 14-06-2008, 19:43
  3. PROGRAMY
    Od motoondra v sekci Motorola
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-03-2005, 08:24
  4. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-12-2004, 10:22