Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

dopod 838 pro, u nas TYTN nebo dataphone9600

Jirka75 (2)|3.11.2007 21:33
zdravim,dostala se mi do ruky pekna hracka - budu vdecny za jakekoliv info o poket-pc dopod 838pro, mel by to byt klon TYTNu urceny pro Australii, bohuzel v nasich podminkach mam problem s nastavenim MMS,ICQ,INTERNETU, takze si muzu jen volat a psat jako s kdejakym old mobilem :( .jsem dost zacatecnik tak prosim o mluvu v materstine. pro pašáky pridam nejake dulezite info o prisroji - jde o WM5 - ROM verze 1.23.707.4 radio 1.06.00.10 a protokol 32.37.7010.01H - HARDWARE Samsung 400MHz - RAM 64MB - Flash128MB - DATA bus 32bits...... No a co ze bych teda moc ctel, dat z toho dohromady plne funkcni kapesni písíčko, ofiko mi to nikdo neudela,o2 ani v sunny softu- kde jsem se jen dozvedel ze potrebuju jinou verzi ROM, sam vubec nevim jak na to,s PC se spojim jen pres Active Sync,nemam vsak instal.CD takze do toho stejne nic nedostanu, jsem ochoten zaplatit tomu kdo to da dohromady, ale nekde v Praze. muj email je giorgio.v75@seznam.cz a tel 606193412 -predem moc diky za kazdy odkaz a pokud tu resim hovadiny tak sorry za stratu casu giorgio.v75@seznam.cz[/EMAIL]
    htcjirka (1875)|3.11.2007 21:55
    Nejlepsi bude telefon odemknout(CID),nahrat Hard SPL,IPL a pak do nej nahrat bud posledni oficialni wm6 rom(pro kterou neni cestina) anebo posledni wm5 rom a cestinu sunnysoft pokud je pro tebe anglictina handycap.Asi by jsme to zvladli,ale jen o vikendu.