Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Mobile 2003 SE v obrazech (preview)

Pavel Koza (4761)|22.4.2004 08:11
Jak už asi víte, Microsoft nedávno poprvé předvedl světu novou, vylepšenou verzi operačního systému pro kapesní zařízení. Protože změn není zas tak moc, je tato nová verze označena jako Windows Mobile 2003 Second Edition, a je k dispozici jako pro Pocket PC, tak i pro Smartphony. Dnes se podrobně podíváme na to, co přesně nová verze vylepšuje na našich Pocket PC zařízení. A protože jeden obrázek vydá za tisíc slov, připravte se především na grafickou exkurzi.



Více obrázků najdete v tomto článku
CarlosL (126)|22.4.2004 22:47
Myslím, že pokud mám WM2003, tak placená verze SE kvůli "landscape" nemá smysl. Teď jde o to, pokud vůbec bude placená, a kolik bude stát.

Jestli jsem dobře ve článku rozuměl, tak nastavení "ladcscape" je:
Start>Nastavení>Obrazovka>...... a to je dost drsný....

Jinak Palm Tungsten T3 to má vyloženě rovnou na hlavní obrazovce jako ikonu a když spusítm nějaký program, tak se na liště klikne ikona "LS" a je to.

Carlos
Pavel Koza (4761)|23.4.2004 08:32
[QUOTE="CarlosL"]Myslím, že pokud mám WM2003, tak placená verze SE kvůli "landscape" nemá smysl. Teď jde o to, pokud vůbec bude placená, a kolik bude stát.[/QUOTE]

Domnivam se, ze by placena byt nemela..Napr. Toshiba snad oznamila, ze to bude stahnutelny upgrade z webu.

[QUOTE="CarlosL"]Jestli jsem dobře ve článku rozuměl, tak nastavení "ladcscape" je:
Start>Nastavení>Obrazovka>...... a to je dost drsný....[/QUOTE]

Toto nastaveni bude zcela urcite ovladatelne pres API, takze si tu zmenu bude moci vyvojar zakomponovat primo do sveho programu. Ale budu rad, pokud to nejaky vyvojar potvrdi;)
PavelR. (2184)|7.7.2004 22:07
... v diskuzi na msnews se objevila jedna zajímavost ohledně Windows Mobile 2003 SE a to ta, že v nastavení připojení v položce "extra dial-string modem command" nelze zadávát delší příkazi pro modem (alespoň ne tak dlouhé jako v klasických WM2003) - tj. např. 38 znakové t-mobilí +cgdcont=1,"IP","internet.t-mobile.cz" by mohlo mít problémy. Dotyčný přispěvatel bohužel nezmiňuje jak dlouhý řetězec může na jeho Toshibě s WM2003 SE zadat. Je zde nějaký majitel PDA s WM2003 SE, který by to mohl ověřit?

PavelR.
Kája_oldd (759)|28.11.2004 23:42
Počkat:O Nemohl jsem si nepovšimnou na jednom ze screenů (asi vlastnosti) označení procesoru Pentium III? To bylo facené z emulátoru, či co?