Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Cleartype + foťák

Bongo (35)|2.11.2007 00:03
Mám asus p535, ale myslím, že tenhle problém by se mohl týkat i ostatních zařízení - zapnul jsem si cleartype a po tom, co jsem to poladil cleartype tunerem jsem s ním spokojenej, stejně jako na pc. Jediná věc, co mně trochu štve je to, že po spuštění foťáku se kolem popisků kontextových kláves a podobně zobrazuje "fialový opar" - což podle mě jasně souvisí s cleartype :) dá se s tím něco dělat? Ideálně něco jako úprava registru, který by po dobu focení vypla cleartype?
Miloš Strouhal (3997)|2.11.2007 00:14
Je mi jasne, ze to to neni rada kterou chces slyset, ale ja bych ten cleartype vypnul uplne, vzdyt se na to neda koukat, zvlast na QVGA displejich, veskere pismo je pak takove rozmazle a zacouzene.. :sarcastic: Nejlepsi cleartype je poradne rozliseni, jak na PC, tak u PDA. ;):yes:
Bongo (35)|2.11.2007 00:29
Hmmm máš pravdu, tohle sem slyšet nepotřeboval :D je pravda, že v základu mi cleartype na win mobile moc nevyhovovalo, ale po tom co sem sehnal cleartype tuner (podobnej jako vydal microsoft na pc) a trochu ho poladil, jsem celkem spokojenej. Až na tu chybu s foťákem...