Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Filmy v 320x240??? kde sehnat?

Player_ce4you (28)|1.11.2007 20:27
Zdravím. Chtěl jsem se zeptat, jestli nemáte doporučení na nějaký server, kde se dají stahovat filmy v rozlišení 320x240. Už dlouhou dobu hledám a zatím nic. Stahovat filmy na pc a pak převádět se mi nechce protože jsou zbytečně velká a na pc se na ně nebudu dívat protože nějak nemám čas. Našel jsem tuny filmu a seriálu v rozlišení 176x144(4mobil.sk např) ale je to opravdu malé a po převodu do 320x240 nekoukatelné. Díky
xe23 (4)|11.11.2007 07:16
Ahoj,

ne že bych neveděl kde sehnat, ale nepříjde Ti hloupé se na to ptát a o pár px výš mít napsáno:

DŮLEŽITÉ - WAREZ! Přátelé, poslední dobou se tu rozmáhá nešvar nazvaný WAREZ. Nehodlám nikoho přesvědčovat, přemlouvat nebo jinak svádět na tu "správnou cestu", každý ať si dělá, co uzná za vhodné a co mu svědomí dovolí. ALE! Na tomto serveru se prostě warez nebude veřejně ani nabízet, ani poptávat, ani měnit, ani se nebude vášnivě diskutovat o tom, že warez je vlastně v pohodě. Ne, warez je na ce4you prostě tabu. Pokud s tím má někdo problém, je mi líto, ale je to pouze jeho problém. Děkuji za pochopení.

Samozřejmě pokud myslíš nějaké free filmy (pokud teda existují vůbec) tak pak ok, pokud myslíš filmy co já, tak se nauč číst trochu. :-)


Enjoy :-)
BoBr911 (1)|21.12.2007 17:34
Dobrý den,

Nemejt mi to prosim za zle, ale chtel bych ce zeptat na to same na co se ptal v prvnim prispevku. Musim rict, ze jsem forum prosel velice peclive a stejne jsem nenasel, kde s mluvi o filmech v 320x240. Mohlbyste mi prosim nekdo napsat, kde takoveto filmy ve formatu mp4 nebo 3gp najdu? Predem dekuji za vstricnou odpoved...
kapu_ce4you (268)|21.12.2007 17:52
Bohužel free filmy nejsou a Warez je zakázán:!:
Nebudte líní a v DivX Encoderu si je převedte samy! ;)
Zdenek Malinsky (9781)|21.12.2007 18:29
Pravidla pro diskutující hovoří jasně.

Co si kde postahujete nebo jinak "seženete", je čistě vaše věc.