Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Klávesnice Belkin

jh5355 (5)|1.11.2007 20:18
Poradí mi někdo? U zakoupené wireless PDA klávesnice Belkin nejde z orig. CD nainstalovat soft. Po zadání cesty ( install program into the default installation folder) a stisknutí OK se instalace vrátí na uvodní okno a dále neinstaluje.
V návodu jsem nic nevyčetl...
Microsoft Pocket PC 4.21.1088 / 2004
jh5355 (5)|2.11.2007 10:17
Ovladač a obslužný program jsem stahnul z www stránek belkinu, vše nainstalovat šlo. Klávesnice nechce komunikovat, byť ji IR port registruje.
Bohužel až pozdě jsem zjistil, že u PDA FS není klávesnice otestovaná ( nikoliv podporovaná ).
Neunáhlete se jako já, ověřte si kompatibility a raději tuto klávesnici nekupujte. (poradí snad někdo, jak nastavit komunikaci IR portem ? ) Díky.
weszter (231)|2.11.2007 10:18
taky jsem si koupil IR klávesnici belkin a funguje mi s N520 jedna báseň - ovladače pro PPC najdeš na stránkách podpory Belkin. aspoň před půl rokem tam byly
weszter (231)|2.11.2007 12:10
bacha, ten software pro tu klávesnici se musí zapnout! někde v menu je nějakej soft pro tu klavesnici, po spuštění to tam mělo (myslím) dva buttony - enable - disable...
jh5355 (5)|2.11.2007 20:30
Tak už to konečně chodí !!! Upgradoval jsem ActiveSync, šlo spustit instalační CD s drivery a komunikace se nastavila automaticky po spuštění ovládacího programu WPDAK.
Omlouvám se za "varování" tuto klávesnici nekupovat. Své zkušenosti po několika dnech sdělím.