Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaký vybrat internetový obchod?

Gerry (1)|31.10.2007 20:27
Zdravím, prosím Vás jaké máte zkušenosti s internetovým obchodem www.sunnysoft.cz chci si u nich zakoupit ASUS P535, tak by mne zajímalo jestli s nimi máte nějaké zkušenosti (jednání, vyřizování reklamací) a podobně.
Díky
czuraak (97)|31.10.2007 20:57
S timto obchodem tak nějak zkušenost nemám. Moje zkušenost je s Alzou. A ta zkušenost je pozitivní. A to i při reklamaci. Nemůžu si na ně zatim stěžovat.
Zdenek Malinsky (9781)|31.10.2007 21:07
1. Přesunuto do sekce Kde nakupovat?
2. K internetovému obchodu Sunnysoftu tu jedno téma už založeno je. Kupodivu je to v sekci Sunnysoft - link
3. Na Alzu tu bylo taky celkem dost (dle mého odhadu) stížností a to včetně reklamací.
4. Zatím mám dobrou zkušenost s AH Mobile.
xhladi07 (525)|1.11.2007 10:24
Moje dobra zkusenost je s www.cybex.cz (nakupuju tam uz 3 roky bez problemu.). Dale je dobrej mironet. U obou otestovany reklamace (ne jednou) a dobry..
sevas (25)|5.11.2007 13:13
Já mám také dobrou zkušenost s www.cybex.cz. Platím předem na účet a vždy vše OK.
RStein (2012)|5.11.2007 17:34
Nejlepsi zkusenosti mam s Alzou (jen ceny PDA tam nejsou zrovna nejlepsi).
Alza je naprosta spicka, objednal jsem u nich hodne pres 100 000 - veskere zbozi (3 notebooky, pocitac, tiskarna, pametove karty, HDD, BT klavesnice a ruzne dalsi hracky) mi dodali k plne spokojenosti.
Skladem opravdu u nich znamena skladem (takze si pro zbozi muzete zajet v ten samy den, co jste udelali objednavku, kuryr po Praze Vam zbozi doveze do dvou hodin, PPL mi dodali mimo Prahy ve slibeny druhy den). Na rozdil od miniobchodu jsou jejich reakce bleskove, obchodnici vedi, co prodavaji a pri koupi pameti do notebooku jsem mohl vzdy nejprve pri osobnim odberu otestovat kompatibilitu.
A Alza mi prijde lepsi i nez druhy dobry obchod a asi jejich nejvetsi konkurent - CZC...
chevy_ce4you (32)|5.11.2007 21:39
Tak to jsme asi nakupovali každej v jiným obchodě :no:
Woyta (30)|24.2.2008 19:18
Ted jsem odeslal objednavku do softcom.cz (computershop.cz). Tak uvidime.
Meli tam levnej USB host cable pro N50. :))
Clockwork (2)|12.8.2014 22:06
Já jsem hodně spokojený třeba s booth.cz. Nakupoval jsem tam víckrát a vždycky v pořádku a rychle. Ale hodně mě zaujal i jejich bodový systém, http://www.booth.cz/platba-wcr-body/ , sem tam si za ně nějakou drobnost koupím :)
Indy88 (1)|25.9.2014 21:22
Ahojky, kde nakupovat je otázka, kterou jsem se zabývala fakt dlouho. Před časem jsem narazila na obchod Booth.cz a musím říct, že jsem byla překvapena z široké nabídky, kterou mají, ale taky z ochoty zaměstnanců a rychlosti s jakou se ke mě zboží dostalo. Mohu jedině doporučit.
letnia1 (3)|25.9.2014 22:59
já jenom těm bodům nerozumím.... tedy nechápu....
Imperia (1)|25.10.2014 10:12
s Booth mám taky zkušenosti, přešla jsem k nim z Alzy, kde mě poslední dobou štvali. S WCR body jsem ale ještě nenakupovala, chtěla bych to zkusit. Slyšela jsem, že to je super. Musím se akorát registrovat na webu videoboard (nebo nějak tak) a za aktivitu mám získávat ony wcr body, kterými pak zaplatím.