Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mrtvý Dell Axim x50v po flashi na WM 6 :-(

Fr33dom (12)|31.10.2007 15:59
Zdravim, mám tady PDA Dell x50v, při flashi na WM6 z WM5 ten proužek najel asi do 1/3 a pak už dál nepokračoval, po hodinovém čekání bylo jasné že se to seklo, po resetu už PDA nejde zapnout ani resetovat, ani do boot loaderu se nedostanu(drzim wifi+power a kratce stisknu reset a stále držím wifi+power). Pda je prostě úplně bez mrtvé :( nenašel by se někdo kdo by poradil jak ho znovu zprovoznit?opravdu bych o něj nechtěl přijít, ale asi už se stalo. Někde jsem četl, že je možné přes JTAG rozhranní znovu do ROMky nahrát bootloader a pda zprovoznit, ale nikde na netu jsem nenašel žádne schéma na která místa v pda připojit ten JTAG interface ani zapojení interfacu nikde není :( Prosím o pomoc nebo alespoň nějakou radu... Děkuji
Vegan (133)|2.11.2007 15:10
zkousle si zavolat na dell i kdyz ho nemas v zaruce mozna by sla prikoupit zaruka za nejaky rozumny peniz ale nevim muzes to zkusit
Fr33dom (12)|7.11.2007 14:49
Nejsem první majitel, kupoval jsem to od nějakého němce pres ebay, sice k tomu mám všechny doklady, ale záruka skončila v září 2007, takže už mám smůlu.

Nevěděl by někdo něco bližšího o tom JTAG rozhranní?je to asi jediná a poslední možnost :(
Fr33dom (12)|7.11.2007 14:54
ještě mě je divný to, že když pda dám do kolébky, tak se oranžově rozsvítí tlačítko power, ale svítí porát a ani po nabití nezmění barvu ani nezhasne...