Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Mrtvý Dell Axim x50v po flashi na WM 6 :-(

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Zdravim, mám tady PDA Dell x50v, při flashi na WM6 z WM5 ten proužek najel asi do 1/3 a pak už dál nepokračoval, po hodinovém čekání bylo jasné že se to seklo, po resetu už PDA nejde zapnout ani resetovat, ani do boot loaderu se nedostanu(drzim wifi+power a kratce stisknu reset a stále držím wifi+power). Pda je prostě úplně bez mrtvé nenašel by se někdo kdo by poradil jak ho znovu zprovoznit?opravdu bych o něj nechtěl přijít, ale asi už se stalo. Někde jsem četl, že je možné přes JTAG rozhranní znovu do ROMky nahrát bootloader a pda zprovoznit, ale nikde na netu jsem nenašel žádne schéma na která místa v pda připojit ten JTAG interface ani zapojení interfacu nikde není Prosím o pomoc nebo alespoň nějakou radu... Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

zkousle si zavolat na dell i kdyz ho nemas v zaruce mozna by sla prikoupit zaruka za nejaky rozumny peniz ale nevim muzes to zkusit

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Nejsem první majitel, kupoval jsem to od nějakého němce pres ebay, sice k tomu mám všechny doklady, ale záruka skončila v září 2007, takže už mám smůlu.

Nevěděl by někdo něco bližšího o tom JTAG rozhranní?je to asi jediná a poslední možnost

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

ještě mě je divný to, že když pda dám do kolébky, tak se oranžově rozsvítí tlačítko power, ale svítí porát a ani po nabití nezmění barvu ani nezhasne...

Podobná témata

1. Mrtvý Dell Axim x50v
    Od persan v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-08-2007, 11:19
  2. Dell Axim X50v
    Od budelovsky.j v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-07-2007, 07:15
  3. Jak na "mrtvy" Dell Axim X5?
    Od Pavel Koza v sekci Dell
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2005, 20:48
  4. Dell Axim X50v
    Od rockcz v sekci Dell
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 08-09-2005, 16:01
  5. Dell Axim X50v
    Od beecher v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 02-12-2004, 15:02