Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zamrzá při startu - M600+

Talsi (3)|31.10.2007 14:04
Zdravim,
objevil se mi problem. Hral sem si s se svim M600+ a nejak mi to vytuhlo. Ted kdyz dam reset tam se mi obevi hlavni obrazovka (logo, datu a verze firmwaru) ale potom mi naskoci bila obrazovka a konec. At delam co delam tak to nemuzu pustit :'( Zkousel sem i Clean Reset, ale taky nepomoch :'( nevi nekdo co s tim? Nerad bych to posilal nekam do servisu.
Horst Fuchs (153)|31.10.2007 14:36
Proved HARD RESET tim se ti zarizeni vrati do tovarniho nastaveni, ale PRIJDES O VESKERA DATA. Pokud mas data zalohovana, tak hura do toho.
Talsi (3)|31.10.2007 15:19
zkousel sem oba resety, Clean (mdesk+messaging+power+reset) akorat ze m600+ ma misto mesaging index dial - coz doufam nevadi, jestli jo tak me opravte - i Hard (prijmout hovor+zavesit+power+reset). Ale stejne me to hazi tu bilou obrazovku a nemuzu s tim nic delat :‘(
Zdenek Malinsky (9781)|31.10.2007 15:24
Pokud nepomůže hard reset či clean reset a nenaběhne ani úvodní kalibrace displje, tak reklamace - co chceš dělat jiného? Polívání svěcenou vodou nebo motlitba asi nepomůže.
A copak jsi s tím prováděl, že to najednou vytuhlo?
Horst Fuchs (153)|31.10.2007 15:26
Abych pravdu rekl, tak ja mam X500 kde se hard reset dela jenom stylusem a power tlacitkem a pote cervenym tlacitkem na zaveseni hovoru. V navodu to popisuji jako "Studeny start".
Pokud ale HR nepomuze,tak jedine servis - to je jasne.
Talsi (3)|31.10.2007 16:01
Super :D
tak sem ten HR delal spatne :D asi sem to nasel pro jinej PPC :D takze dioky uz to facha, sice sem prisel o veskery data ale aspon to funguje :D
Dik
Horst Fuchs (153)|31.10.2007 16:07
Tak vidis :))

Jinak neni nad zalohovani, obzvlast kdyz s tim nejak casteji laborujes. Mohu vrele doporucit SPB BACKUP.