Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Oficiální upgrade pro Palm Treo 750v konečně ke stažení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Trvalo to dlouho, ale Palm se konečně rozhoupal a uveřejnil na svých stránkách aktualizaci na Windows Mobile 6 pro své velmi povedené zařízení Palm Treo 750v. Kromě samotné aktualizace na poslední verzi systému Windows Mobile 6 Professional nabízí i několik vylepšení. Jako hlavní a z mého pohledu velmi přijemná změna k lepšímu je konečně podpora pro dobíjení zařízení přes USB bez nutnosti mít zařízení připojeno ke zdroji el. energie! Mimo to nabídne nová verze i lepší správu kalendáře, přístup ke SharePoint serveru, lepší třídění pošty nebo hlasové ovládání přes Bluetooth.

link - Treo™ 750v / 750 Windows Mobile 6.0 Updater 2.18 / 2.23
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

No, on oficiální upgrade pro Palm Treo 750v je už k dispozici delší dobu... to co přibylo je upgrade pro Palm Treo 750 (tedy bez v). V značí "upraveno pro Vodafone". -- Keep smiling

Ale abych jenom neplácal. O víkendu jsem upgradoval své Treo 750v. Musel jsem to opakovat 4x, protože při upgrade probíhají paralelně operace na Treu i na PC a je nutno se skutečně úzkostlivě držet popsaného postupu... což jsem nedělal (přece to vím lépe, že jo...), jinak neproběhne třetí fáze upgrade a mj. zůstane číslo verze stále to staré původní z WM5 (a kdoví co jiného se ještě nedokončí).

Poznatky (týká se verze VFE):
    • jsou jiné ikonky a grafika vůbec
    • 3G/HSDPA nemám jak vyzkoušet
    • zobrazuje se ikonka E pro EGPRS! super, i bez tweaků
    • nezměnilo se mi IMEI - i tady hodně lidí hlásilo po upgradu změnu IMEI - ale asi jsem upgradoval tou správnou verzí WM6
    • všechen ostatní sw, který používám, mi fungoval
    • speciálně lokalizace od Mobilnautů (malá, tj. jenom klávesnice) fungovala bez problémů, i registrace
    • obsahuje Picsel viewer na prohlížení PDF
    • v Settings je nová položka Encryption pro šifrování dat na paměťové kartě
    • v Settings je nová položka Windows Update - ještě jsem to nezkoušel, ale že by předzvěst snadnějších updatů ve WM6?

Problém: v aplikaci Inbox (e-mail) se nedá nastavit velikost písma hlavičky - především odesílatel je napsán až brutálně velkým fontem - neznáte někdo důvod a ještě lépe způsob jak s tím něco udělat?

Odvážnému štěstí přeje... pak jsem si to všechno málem zrušil novou betaverzí iLauncheru, ale to už je zase jiná kapitola

Věděli jste, že Treo umí warm reset, tj. něco jako safe mode po rebootu, když se nějaká aplikace zblázní? Velmi šikovné v případě zlobivého pluginu...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

Narazil jsem na další problém: nefunguje notifikace na e-mail.
    Při příchodu e-mailu se sice ozve zvuk (pípnutí),ale nezobrazí se obálka na horní liště... Spolu s nefunkčností MsgLED je to blbý...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Mám Mobile 5 a Kterékoli USB mi baterku dobíjí.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Dá se po tomto pokusu vrátit na Mobile 5? Dají se někde stáhnout? Dík.

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-10-2008, 14:05
  2. Palm Treo 750v up WM6
    Od RiderX_ce4you v sekci Palm
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-12-2007, 19:02
  3. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-11-2007, 12:55
  4. PALM TREO 750v
    Od sakall v sekci Palm