Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: X500+ a 8GB sdhc

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Zdarec, jako čerstvý majitel x500+ se rozhoduji o koupi paměťovky, přemýšlím, jestli vzít odzkoušenou 4GB sdhc nebo dnes už za přijatelnou cenu 8GB sdhc. Nemá již někdo zkušenosti s 8GB sdhc? Která je v pohodě, či která ne v x500+ ? dik za info...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

ajajaj, sory borci, zalamil se a pořádně se nepodíval, že 8GB micro sdhc jaxi ještě moc není u nás k mání. ops: , každopádně uvítám zkušenost s vyšší kapacitou jak 4GB, třeba při koupi v zahraničí nebo tak...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Zdravim...
    jelikož už jsou k dostání 8 GB micro SDHC karty, chci se zeptat, zda už je někdo používá (konkrétně na E-Tenu x500+) nebo jestli to na tomto modelu vůbec funguje.... Patch už staženej mám a jen se chci poradit, jestli to bude fungovat... Předem díky za reakce

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Mám sandisk 8 GB v MDA Compact III a myslim, ze by mela fungovat i v jinych zarizenich pokud podporuje SDHC jako takové ale mohu se mylit.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

viz: LINK

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s touto
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51396 kartou na Eten Glofiish M700 :?: Díky za odpověď, nerad bych investoval do něčeho co nepojede. Rozdíl mezi X500+ a M700 by v tomto neběl být snad nikterak velký ne?

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

8GB microSDHC funguje na X500+ v pohode s ovladacmi SDBUS.DLL a SDMEMORY.DLL (filesize 48976 a 16208). So starsimi ovladacmi (filesize 48632 a 15864) mi ukazovali len 4GB......Pouzivam Sandisk 8GB SDHC za 2500 SK.
    Tie nove ovladace pracuju zaroven aj s FAT aj s FAT32, takze mozes pouzivat SD karty, ake potrebujes.....

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od eidamo
    8GB microSDHC funguje na X500+ v pohode s ovladacmi SDBUS.DLL a SDMEMORY.DLL (filesize 48976 a 16208). So starsimi ovladacmi (filesize 48632 a 15864) mi ukazovali len 4GB......Pouzivam Sandisk 8GB SDHC za 2500 SK.
    Tie nove ovladace pracuju zaroven aj s FAT aj s FAT32, takze mozes pouzivat SD karty, ake potrebujes.....

a kde se pls daji sehnat ty nove ovladace? nebo se nainstaluji s patchem na SDHC?

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Daju sa stiahnut napr. tu (68kb)

Kód:
    http://rapidshare.com/files/89638314/sdhcnew.cab
    Testovane na X500+ FW543, SanDisk 8GB mikroSDHC.

P.S: Ked potrebujes, aby mali ROM atribut , rozbal si ROMku, prepis ich v DUMPe, zmas adresare SDMEMORY a SDBUS, naflashuj naspat a mas SDHC hned po HARDresete aj s ROM atributom

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od eidamo
    Daju sa stiahnut napr. tu (68kb)

Kód:
    http://rapidshare.com/files/89638314/sdhcnew.cab
    Testovane na X500+ FW543, SanDisk 8GB mikroSDHC.

P.S: Ked potrebujes, aby mali ROM atribut , rozbal si ROMku, prepis ich v DUMPe, zmas adresare SDMEMORY a SDBUS, naflashuj naspat a mas SDHC hned po HARDresete aj s ROM atributom
    A nemůžeš uploadnout rovnou ty správné SDMEMORY a SDBUS soubory na výměnu v ROM po rozbalení v DUMPu? Myslím, že CABy můžu přibalit jen do externí ROM ne?

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Ved si ich rozbal z toho CABu..... (napr. TotalCommanderom) a premenuj si ich.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

Panot, nebo i dalsi: ktery teda pls pouzit pro X500 s WM6? Ty s filesize 48976 a 16208? Mam uz v tom peknej zkatek...
    Stejne by bylo lepsi mit je teda v ROM... Na karte mam instalacky vsech veci co rvu po HR do ppc. Nahoda je blbec a je mi jasny ze HR budu muset delat nekde na ceste pri pouzivani navi... Jinak za rok sem delal HR (nepocitam prvni mesic zkouseni vsech kravin), jednou.
    Taky vyhlizim kdy se nekde obevi nejaka pekne upecena pro X500, ale kluci vari spis X500+, X800... bohuzel. Sam na to nemam...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Tenhle poslední CAB od eidamo je ten nejlepší. Čte micro SD i micro SDHC karty.

To eidamo: Díky za radu.
    To Stehnak: Záleží na tom, co preferuješ a co by měla ROM obsahovat. Já jsem nechal z té původní ext. ROM asi jen 6 CABů a ve ve vlastní ROM jsem smazal Windows Live, Windows Messenger a Windows Market a pár dalších nepotřebných blbostí. Přidal jsem konfigurační program na hardwarová tlačítka a to je asi tak vše, na co mám .

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od Stehnak
    Taky vyhlizim kdy se nekde obevi nejaka pekne upecena pro X500, ale kluci vari spis X500+, X800... bohuzel. Sam na to nemam...
    Tak tu jedna je http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=28124 , ja skor hladam nieco lahke pre x500+ a nic!

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

Jojo, diky za link. Tak nejak sem se tam do diskuze uz zapojil, ale stejne diky. Asi nejvic me laka ta podpora SDHC uz po pripadne HR-ku, ale trochu me vystrasily ty problemy uzivatele s tou nonSDHC kartou. Ale pokud nekdy pujdu do 8 nebo vice GB, uircite po takovehle ROM sahnu. Momentalne mi vyhovuji origo WM6, a po HRku povyhazovane nejake blbosti + doinstalovani vlastnich softu. Subjektivne se PDA "nejvic" zrychlilo po odinstalovani ETEN Home aplikace.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. rozdiel vo vydrzi baterie na x500 a x500+
    Od jano12345 v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-09-2007, 18:20
  2. X500+ lze naucit SDHC
    Od Dráček v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-09-2007, 19:35
  3. Koupit X500, nebo čekat na X500+ ?