Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC a VISTY

kasabubu (3)|29.10.2007 23:05
Používám HTC Artemis, a synchronizuji ho se dvěma NTB. Na jednom mam XP a poslední verzi AS, synchro funguje bezchybně. Při připojeni K Vistám se spojí a začne běžet synchro, které se náhle přeruší, oznámí mi hlášku chyba - která zní "Program AS zjistil chybu v zařízení (Plocha)" připojení zůstane , ale synchro se neprovadí a tak stále dokola. Díky za radu.
htcjirka (1875)|29.10.2007 23:37
Jak ti muzou visty oznamit program AS .....Pro Visty je urceno Windows Mobile Device Centre(posledni verze 6.1) nikoliv active sync
kasabubu (3)|30.10.2007 10:32
ano vím že nejde o AS, ale o cetrum WMDC ver. 6.1, přesto ta hláška je přesně tak jak jsem ji napsal, dle hlášky předpokládám, že chybu hlásí AS z HTC, protože mu něco nejde ve Vistách.
solory (201)|10.11.2007 21:40
Zdravím Vás!
pořídíl jsem si notebook a visty home. K tomu mám rok bezproblémů synchronizovaný Vario (s XPéčkama). Na vistách ani houby. Stáhnul jsem nový wmdc a jediné čeho dosáhnu, je připojení a možnost sesynchronizovat media, ale kalendář ani nic jiného. mohu procházet složky i kartu, ale nic víc.

zůstane mi na ploše zelené okno se slovy, že se spouští WMDC a že mám počkat, ale tato hláška vydrží hodně dlouho (hodiny) a nic se neděje (procesor 0, disk v klidu).

zkoušel jsem odinstalovat, znova nainstalovat ale výsledek je stejný.
solory (201)|16.11.2007 19:30
to vážně nikdo neví?
zatím synchronizaci řeším přes emoze, ale rád bych ty mizerné Visty rozchodil. psal jsem na technickou pomoc microsoft a tam mi hodný pán napsal, že to není jeho problém, ale výrobce HTC.... todle vědět, tak si nechám linux, a nebudu kupovat takový šmejd.
zařízení je připojeno, můžu procházet zařízení i kartu, na liště je zelená ikonka jako u activeSyncu, ale nedá se spustit centrum zařízení WM.. zatuhne na úvodní obrazovce.
Zabza12 (87)|17.11.2007 14:12
Vypni si firewall ve Vistách. To pomůže. Jak ho nastavit, aby mohl být zapnutý nevím.
Surgical (2364)|17.11.2007 15:27
Ad firewall ve Vistách - zapíšeš do registrů stejné výjimky, jako v XP pro AS a funguje to no probs.
solory (201)|17.11.2007 15:35
v tomdle chyba nebyla...
ikdyž je povolena vyjímka pro synchronizaci (nebo úplně odstavím firewall), stále vidím jen zelené okno "Počkejte, dokud se aplikace centrum zařízení WM nespustí" a tím to skončí(před tím se zeptá na heslo, odklepnu, připojí se). zařízení je připojeno, můžu procházet, kopírovat atd... ale centrum nespustím, ikdyž je zařízení odpojeno, prostě vytuhne na této obrazovce.
solory (201)|23.11.2007 17:31
Problém vyřešen.
Nainstaloval jsem visual Studio2008 Beta, načež začalo fungovat ASP.NET a dokonce i NETframework a následně se rozjelo vše co doposud nefungovalo vč. správce zařízení WM.
salvator_ce4you (137)|17.12.2007 22:14
předpokládám, že visual Studio2008 Beta není zadarmo. ...kašlu na ty podělaný vistový wokna, i když cihlu si bez nich nedovedu představit a mý vario III je nenahraditelný. Jdu do MAC OSX. Tam to všechno jede naprosto dokonale a ještě navíc i při synchronizaci kalendáře a kontaktů vidím všechny složky PDA včetně paměťových karet :-D
solory (201)|18.12.2007 16:30
Beta je zadarmo a standard edice je taky zdarma i po vydaní oficiální verze, takže to jde.
Byl jsem jeden z mála, komu se něco podobného stalo, tzakže je možné, že to v základu funguje, jen jsem měl smůlu. Nikde na diskuzích podobný problém nikdo neřešil...
Jen mně štve help linka mrkvosoftu, za tak šílené prachy se mohl pán alespoň snažit, ale takhle sprostě mně odbýt, že to NENI jeho problem, mně nadzvedlo...
Zabza12 (87)|18.12.2007 17:42
[QUOTE="salvator"]Jdu do MAC OSX. Tam to všechno jede naprosto dokonale a ještě navíc i při synchronizaci kalendáře a kontaktů vidím všechny složky PDA včetně paměťových karet :-D[/QUOTE]
- Ve Vistách v průzkumníkovi vidím PDA i kartu ;)
- Nikdy nic nefuguje dokonale a naprosto dokonale už vůbec ne.