Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio zkušenosti uživatelů

jakas_ce4you (0)|29.10.2007 19:14
Jelikož se mi podařilo včera rozbíti mé MDA III začínam pokukovat po necem jinem Mio mě zaujalo cenou.
Zajímalo by mě pár věcí:
1.Kvalita vestaveneho GPS a výdž u mda jsem používal externi reciever Navilock BT-338 a jak si vede vestaveny modul v porovnání s ním.
2.Celkove zkusenosti a zdali si aspon trochu polepsim oproti mda III.
Zdeno_ce4you (291)|29.10.2007 21:14
AD1: Měl jsem PDA acer N311 s BT GPS Leadtek a musím říci, že kvalita signálu je mnohem lepší, nehledě na to, že nemusím tahat tolik krámů po kapsách a GPS je stále po ruce.
Výdrž mě mile překvapila ( porovnávám s N311kou ), IGO běželo skoro 3h, ale nenechal jsem ho uplně umřít.
AD2 : Pokud oželíš HW klávesnici ( tušim že ji MDA3 má ), tak je to asi lepší než MDA3. Je menší, má GPS, komplet výbavu.

Já osobně bych neměnil a jsem nadmíru spokojen.:yes:
Martynez (206)|30.10.2007 02:35
gps u mia fakt nema chybu... pokud pravidelne stahujes ephemerni data a jedes tim padem pres com4/4800, tak mas signal driv nez reknes boruvkovej kolac :-)
t-fuse (36)|30.10.2007 18:29
[QUOTE="Zdeno"]...IGO běželo skoro 3h, ale nenechal jsem ho uplně umřít....[/QUOTE]

Taky jsem zkoušel výdrž. Mám teda MioMap (což je údajně jenom přeskinované iGo) a z baterky mi vydržel jet cca něco přes 4 hoďky :)