Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PLS HELP!!! obnova dat na SD karte

skromny (84)|20.4.2004 08:38
Poradi mi niekto prosim???

Kolega robil pokusy ci mu do "fotaku" nejakmy TRUST ci co vlezie moja karta... pre istotu som si ju lockol proti zapisu... po prehodeni naspat do iPAQa mi sice vypis adresara spravil (ocividne ale len za cache) a po opatovnom preliezani struktorou mi uz refreshol len na nejaky divny "fotakovy" adresar 100_cosi...

Je nejaka sanca dostat data spat???

Mal som tam veci ktore som si tam odkladal...

kazda rada potesi a ak pomuoze bude o to lepsie prijata... :D:D


D.mooooc...
Pavel Koza (4761)|20.4.2004 08:45
Zkuste trebas Pocket Mechanics. Jestli na te karte neco je, muze to zkusit najit a opravit.
skromny (84)|20.4.2004 08:50
Kolega tu ma 1.43ku... kde presnejsie to tam je??? Ktora z tych poloziek???
Pavel Koza (4761)|20.4.2004 11:34
Scan Disk. Ale kde presne to je nevim, program jsem zatim nepotreboval.
skromny (84)|20.4.2004 11:39
ScanDisk nenasiel nic, ani problemy... ani s FAT1 ani s FAT2 :(
djax (48)|20.4.2004 11:55
Stalo se mi presne to same, strcil jsem SD do digitalu Mustek a po vraceni do PDA nebylo nic videt :-(. Zadnym zpusobem se data nepodarilo obnovit. V tom digitalu se SD zformatovala. Ted ale uz jde cist i v digitalu i v PDA.
Pavel Koza (4761)|20.4.2004 11:57
[QUOTE="risko"]ScanDisk nenasiel nic, ani problemy... ani s FAT1 ani s FAT2 :( [/QUOTE]

V tom pripade to neni naborene, ale skutecne si ji ten fotak upravil k obrazu svemu. Mne se toostalo diky vlastni blbosti, zkusil jsem dat SD kartu plnou dat do Palma, a po ě vterinach vyla cista jak z vyroby.

Jenom me trochu zarazi to, ze se to stalo i pres tu ochranu prepinacem...
adamekma (250)|25.4.2004 19:56
A da se teda po tom naformatovani ve fotaku normalne prohazovat jedna karta mezi PDA a fotakem?

Ze uvazuju o porizeni karty k PDA, nejspis SD (v budoucnu ji snad budou podporovat mobily), a az budu porizovat fotak, chtel bych poridit s tou samou kartou a prohazovat...
Ale po precteni tohodle fora mi opadla iluze...
hybo (3107)|25.4.2004 20:01
Zalezi na typu fotoaparatu, nekdy to problem neni, jindy je.
ipf (2136)|25.4.2004 21:02
Jo, ten problém znám loni z dovolené a MDAI.Strčil jsem SD kartu bráchovi do foťáku (HP) aby mi udělal fotku, že ji pošlu domů. Fotka tam byla, ale data ne :mad: A už na ní nešlo v MDÁčku ani zapisovat, nepomohl ani program (tuším CardManager??), nešla ani smazat, ani zformátovat, prostě nic. Po návratu jsem ji doma strčil do USB čtečky, vrazil do počítadla a, světe div se, všechno tam bylo. Tak jsem to zkopíroval do počítadla, kartu zformátoval a pak nakopíroval zpět (kromě toho adresáře 100xxxx). A bylo po problému.
Pavel Koza (4761)|26.4.2004 09:02
[QUOTE="adamekma"]A da se teda po tom naformatovani ve fotaku normalne prohazovat jedna karta mezi PDA a fotakem?[/QUOTE]

Zalezi skutecne pripad od pripadu. Ja uz par let s uspechcem pouzivam 1GB MicroDrive mezi notebookem a Canonem G1.