Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odpojení paměťové karty

Martin Pospíšil (266)|29.10.2007 09:33
Mám menší problém dnes ráno jsem si vzal svůj loox N560 a koukám že pamětová karta je prázdná,i když indikátor hlásil 404 MB volných což je v normálu...Po vysunutí a zasunutí karty je vše zas v pořádku...Neví někdo v čem by mohl být problém popřípadě jeho řešení ?:)
prtdlacka (179)|29.10.2007 16:31
To jeste neni problem, me po synchronizaci ve Vistach hlasila 4GB karta 90 MB volno, ale na karte byly 2 nesmyslny soubory a ani pres ctecku a programy na obnovu se mi nepodarilo z toho vytahnout a zalohovat vic nez 10%. A to byl problem...
Martin Pospíšil (266)|29.10.2007 21:44
a nemůže to bejt tim že sem měl procesor na turbo ? Ješt mám jednou otázku a to jestli je rozdíl ve stabilite PDA když dám procesor na turbo nebo na automatik :)
prtdlacka (179)|29.10.2007 22:06
ve stabilitě ani tak ne, jako spis ve spotrebe
burticek (211)|30.10.2007 22:40
Kdyz uz se tu diskutuje o pametovce, tak to hodim sem. Mam s ni trosku problem. Mam 4 GB kartu tusim od Pretecu (ted nemam u sebe). Koukam casto pres TCPMP na avi, ale pokud to na chvili pauznu a mezitim mi skoci N560 do sleepu, tak pri stisknuti tlacitka napajeni uz nevidi zadny data na karte :-( Musim pda restartnout. Taky jsem zkousel SBSH Ilauncher a na Today zapnout ukazatel pametovky a to mi pri novem zapnuti (pokud jsem mel pda natvrdo vypnute) rovnou vytuhne. Musim kartu vysunout, pda restarnout a teprve po nabehnuti kartu vratit.

Vim, ze kdysi u Varia wm5, chvilicku trvalo, nez se karta inicializovala. U Touche ale zadnou prodlevu nevidim.Takze se chci zeptat: Je tohle chovani normalni? Nebo je nekde chyba (N560, wm5 nebo karta)?

Diky za info

Edit: Tak dneska se mi stalo, ze jsem dokoukal film, vypnul TCPMP, pak pda uspal a kdyz jsem pak jel z prace, tak najednou soubory nikde. Tentokrat jsem kartu jen vyndal a zandal a soubory byly na svete. Dost me to toci :evil:
libb (56)|18.1.2008 12:38
také se mně to stává, že se dívím na film, vypnu a zapnu a film je seklý a na kartě "nic není" - ale stačí vytažení a zasunutí, je to nepříjemné, ale jde to přežít Přičítám to tomu, že je to 4GB karta, u které jsem rád, že vůbec jede, tak to nějak neřeším
Qemu (75)|20.1.2008 14:39
tak to vam zavidim ze vam pomuze vysunuti karty a restart ja behem poslednich dvou tydnu prisel o data na karte 3x a nepomohla ani ctecka nic PDA, ctecka s Vistou i s XP hlasi ze zbyva 500MB volneho mista ale data zadna (4GB SDcko od pretecu) nevim zda-li reklamovat kartu nebo PDA ale uz me to pekne s**e
:((
burticek (211)|20.1.2008 19:48
Ja jsem nakonec vyreklamoval kartu. Ale stejne mam ted pda nastaveno, ze ho vypinam rucne.
vavca (6)|12.2.2008 18:36
[QUOTE="burticek"]Ja jsem nakonec vyreklamoval kartu. Ale stejne mam ted pda nastaveno, ze ho vypinam rucne.[/QUOTE]

hmm, to já zas mám APacer 4gb 150x a zas se mi zacala poskozovat data, problém má i čtečka, po formátu karty už pda kartu nevidí, karta po otestování je bez chyby, pouze ji moje FSC560 nemá ráda..:-( no nic udeláme z ni readyboost...