Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nabijecka pro n321 (N311) - kde koupit?

mfyb (11)|29.10.2007 00:13
Ahoj,

nemate nekdo tip na kramek v Praze, kde bych koupil sitovou nabijecku na N321 (N311)?
Je mi jedno, jestli to bude original nebo neoriginal, nicmene vzhledem k docela nizke vydrzi baterie (a to mam dve :o) bych do prace potreboval jeste jednu.

Diky za tip

Alex
icecat (156)|2.11.2007 22:07
tusim, ze jsem videl na cybexu a sice jak kolibku (n311) tak kabel (n310). Jinak kdyz zagooglojes, tak najdes i baterii s vetsi kapacitou 2600mAh oproti beznym 1200mAh (za cca 1400,-). Dodava se k ni i specialni zadni kryt pda, protoze je 2-3x tlustsi nez bezna baterie, s cimz souvisi, ze pokud pouzivas nejaky pouzdro (jen magor by nosil takovyhle pda jen tak v kapse:) ), tak to do nej pak ale nejspis nenarves:(
mfyb (11)|5.11.2007 08:21
Jak jsem zjistil tak nabijecka byl docela problem, temer nikdo to nemel na sklade (dodaci lhuta minimalne dva tydny), nakonec jsem nasel jeden kus skladem v ab-com.cz

Zajimava zkusenost: kdyz jsem hledal jak se to vubec jmenuje, volal jsem primo do ceskeho Aceru: kdyz se me ptali na model, byli velice velice prekvapeni, pry nemaji tenhle model vubec zalistovany a tak nikdo nebyl schopen zjistit jaka nabijecka se k tomu dela.

Tak jsem si jednu nasel sam primo na jejich strankach a radeji jeste zavolal do Acer CZ jednou. Bylo mi receno, ze bude mit asi jiny konektor :o), nicmene patranim u prodejcu jsem zjistil, ze ta nabijecka je univerzalni pro vsechny modely N serie :o))

Proste me cesky Acer prekvapil po vsech strankach :o)

Jinak diky za upozorneni na velikost baterky, ja uz totiz po ni pokukoval (preci jen 6 hodin misto tri mi pripadlo o dost lepsi), ale nikde nikdo nepise, ze je tak tlusta. To bych se svym pouzdrem zcela pohorel, mam Krussela, ktery je usity opravdu s presnosti na desetiny mm.
janicko (6)|28.11.2007 14:20
ja som ju kupil na ebay-i asdi za 8Euro +cesta tak dokopy asi za 11Eur. Uplne novu cez buy it now. Je tam kabel + nabijacka do auta + nabijacka do siete. Prislo mi to asi za 4dni. Vola sa to 4in1 set
Mr. Death (53)|2.12.2007 13:49
Konektor je kompatibilní i s dalšími modely (n30, n50,...), akorát se zapojuje naopak. Dá se sehnat na Aukru, na eBay a podobně...
p.leisner (7)|4.1.2008 23:11
Ja sehnal použitou za 200kč od člověka kteremu spadla n311 a měl haji displej a oprava v Aceru prej 6tisic takže na nahradni dily :D Se hodi ne ;) :D