Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

asus nebo htc

gildos (12)|28.10.2007 21:50
Zdravím, jsem nový a hodlám si zakoupit asus p 535 nebo htc artemis. Jediné co zatím převažuje je procesor u asusu a jinak je to tak nastejno.Ale jen podle toho co čtu. Artemis jsem měl v rukách asus ne -bohužel jen v obchodě bez možnosti vyzkoušet. Jde mi o telefonování ,navigaci ,wifi,(internet na cestách) a sem tam hra a video. Nevím co si vybrat-je mi jasné že kdo má asus řekne asus ,kdo má htc řekne htc,ale chci aby mi to vydrželo delší dobu a ne abych se za chvilku mlátil do hlavy co jsem to koupil za žebráka. Delši dobu sleduju diskuze a prostě se nemůžu rozhodnout, prostě sem tam dobré sem tam špatné a hlavně neznám nikoho kdo podobné zařízení má abych se přesvědčil osobně, kdo poradí co koupit:?:
bungee (24)|28.10.2007 22:21
neni to jenom procesor(i kdyz dela opravdu hodne, treba film nemusis vubec konvertovat a pojede netrhane), ROMka je taky jednou tak vetsi, ma to jack na sluchatka, sice jen 2.5mm ale muzes nabijet a poslouchat(treba v bedynkach na chalupe:D :D ) fotak ma autofocus a diodu a foti kvalitne, hry v pohode kvuli ctyrsmernymu tlacitku, primo pocestena ramka, takze se nespomaluje system lokalizaci, wifi tak nastejno(mam asus, mel sem artemis), gpska taky tak nastejno, ma to minisd karty, ktery sou levnejsi a davaji se seshora a ne az pod simku(u artemise mikroSD), stylus je opravdu kovovy, kamos ma artemise a loupe se mu ten platek hliniku, kterym je obalena ta umela tycinka, posuvnik hold na zamceni klaves, lepsi BT spravce

Nevyhody: to kolcku u artemise je supr na scrolovani, jak internetovych stranek tak na pretaceni filmu, ma hlinikovy telo, coz je bomba oproti asusovi kterej ho ma jenom plastovy(ale taky na dobre urovni), talcitkum de v zakladu pridelit jakoukoli funkci(coz umi i programy tretich stran) a co je dost dulezity je podpora majitelu techto zarizeni, i kdyz je to ve smes furt WM, je lepe uzivatelky privetivy(jestli ti neco rika siemens-nokia co se uzivatelky prizpusobenosti tyce, tak je HTC= siemens a asus a jine= nokia)

tod muj nazor, ja bych nemenil
palacinka (242)|28.10.2007 23:18
Za to ja jsem zmenil, od P535 jsem sel do HTC Kaiser. U P535 jsem mel neustale nejake problemy s GSM modulem. Jinak to bylo super zarizeni. U Kaisera mi jede vse v pohode a bez problemu vcetne GSM modulu. Artemise jsem nemel, par mych pratel ho ma a to jak primo HTC tak i jeho mutaci napr. O2 XDA Orbit a jsou s nim naprosto spokojeni. Je to opravdu vec nazoru a naroku kazdeho.
bungee (24)|28.10.2007 23:27
tak kaisera bych bral i ja, to je jasny:D :D :D , nicmene problemy s gsm modulem nemam , tuk tuk, jen sem napsal sve postrehy s uzivanim obou pdacek
kultus (418)|29.10.2007 07:13
[QUOTE="gildos"]Nevím co si vybrat-je mi jasné že kdo má asus řekne asus ,kdo má htc řekne htc...[/QUOTE]

to napise jen naprosty pokrytec ze je lepsi to co zrovna ma...ja mam jak asuse tak HTC kaiser a muzu rict ze kazdy ma neco vybavenim je asi lepsi kaiser ale treba video jde lepe u asuse mozna je to lepsi optimalizaci pro Intel PXA procesory...asus ma taky num. klavesnici ktera je kolikrat lepsi nez qwerty u kaisera takze podle me to neni ani tak otazka znacky jako konkretniho modelu proto doporucuji project diskuze k asusu P535 a pak artemise a vybrat si mas vyhodu ze vybiras jenom mezi dvema pristrojema...kazda znacka ma sve mouchy ktere treba taky zohlednit takze radsi si vsechno precist a pak se ptat nebo rozhodnout...hodne zdaru pri vyberu