Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio P550

petr182 (18)|28.10.2007 14:22
Ahoj, neporadil by mi prosim nekdo jaka je dobra BlueTooth klavesnice pro Mio P550 napada mne treba tahle:
http://www.alza.cz/bezdratova-bluetooth-klavesnice-freedom-universal-keyboard--d69456.htm

uz jsem zkousel i jednu od HP ale nesla spojit s Mio, tudiz se ptam jestli ta klavesnice freedom s tim pojede nebo nemate nekdo nejakou zkusenost jakou pouzit jinou? :) dekuji vse za pomoc
Anitka (108)|29.10.2007 13:35
Tuhle klávesnici mám a musím konstatovat, že se jedná o přesnou kopii té od HP. Používám ji na hx4700 s ovladačem od HP. Navíc si jako z oka vypadly. ;) Z toho vyplývá, že pokud jsi nerozchodil tu od HP, tak asi nerozchodíš ani tuhle, pokud k ní neudělal výrobce nějaký speciální ovladač, který je lepší než ten od HP (tenkrát jsem byl nucen použít ten od HP, přibalený ovladač téměř nefungoval). Teď jsem ji zkoušel připojit k MIO A701 a skončilo to chybovou hláškou o nějakém chybějícím driveru. Mám pocit, že to je díky vykastrovanému BT na MIO. Pokud to rozchodíš, určitě napiš, neboť se blíží doba, kdy si také pořídím MIO a BT klávesnice mi bude chybět...
petr182 (18)|30.10.2007 20:51
ok dik za pomoc ja sam osobne mam Qtek 9100 :) tohle jsem zjistoval pro jednoho cloveka jestli to jde nebo ne a poravde je mi sumak jestli to rozchodi nebo ne, ja jen hodil dotaz do diskuze jestli pobezi nebo nepobezi abych mnel klidny svedomy ze jsem se mu pokusil pomoci :)