Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Mio P550

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Ahoj, neporadil by mi prosim nekdo jaka je dobra BlueTooth klavesnice pro Mio P550 napada mne treba tahle:
    http://www.alza.cz/bezdratova-bluetooth-klavesnice-freedom-universal-keyboard--d69456.htm

uz jsem zkousel i jednu od HP ale nesla spojit s Mio, tudiz se ptam jestli ta klavesnice freedom s tim pojede nebo nemate nekdo nejakou zkusenost jakou pouzit jinou? dekuji vse za pomoc
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Tuhle klávesnici mám a musím konstatovat, že se jedná o přesnou kopii té od HP. Používám ji na hx4700 s ovladačem od HP. Navíc si jako z oka vypadly. Z toho vyplývá, že pokud jsi nerozchodil tu od HP, tak asi nerozchodíš ani tuhle, pokud k ní neudělal výrobce nějaký speciální ovladač, který je lepší než ten od HP (tenkrát jsem byl nucen použít ten od HP, přibalený ovladač téměř nefungoval). Teď jsem ji zkoušel připojit k MIO A701 a skončilo to chybovou hláškou o nějakém chybějícím driveru. Mám pocit, že to je díky vykastrovanému BT na MIO. Pokud to rozchodíš, určitě napiš, neboť se blíží doba, kdy si také pořídím MIO a BT klávesnice mi bude chybět...

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

ok dik za pomoc ja sam osobne mam Qtek 9100 tohle jsem zjistoval pro jednoho cloveka jestli to jde nebo ne a poravde je mi sumak jestli to rozchodi nebo ne, ja jen hodil dotaz do diskuze jestli pobezi nebo nepobezi abych mnel klidny svedomy ze jsem se mu pokusil pomoci

Podobná témata

1. HR u P550
    Od NaaR_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-06-2007, 10:31
  2. Pouzdro k MIO P550
    Od milanhe v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-01-2007, 18:02
  3. MIO P550
    Od Pedros972 v sekci Mio