Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ hx2110 - par lama dotazu

Brunoos_ce4you (20)|28.10.2007 10:40
Koupil jsem starši přístroj a mam par "lama" dotazu.

Windows mobile 2003SE

1. Stáva se mi že když dam přístroj nabíjet a vypnu display tak se přístroj kousne a po zmačknuti čehokoliv nereaguje. Nepomuže ani vytahnutí baterie. Je nutné udělat restart ale pak se musí nastavovat display a všechna nastavení v systému a všechny programy zmiznou.

2. Dá se nějak přístroj vypnout uplně a zablokovat klavesy. Stalo se mi že když jsem měl přístroj v koženém pouzdře v baťužku tak se mi sam zapnul - pak se vybiji baterie atd.

toto jsou zatim dva zasadní dotazy.

díky za odpovědi
Zdenek Malinsky (9781)|28.10.2007 11:46
1. Displej vypneš sám nebo se vypne automaticky (jde to v nastavení upravit)? Ovšem soft reset (pich stylusem do boku) by měl stačit. Dělat kvůli tomu pokaždé hard reset je trošku zbytečné.

Nad upgrade na WM 5 jsi neuvažoval?

2. Co se podívat do návodu? ;) Nevím, jak to má HP vyřešeno u tohoto modelu, ale dřív myslím postačilo přidržet tlačítko off (nebo nějaká kombinace?)
Brunoos_ce4you (20)|28.10.2007 12:18
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]1. Displej vypneš sám nebo se vypne automaticky (jde to v nastavení upravit)? Ovšem soft reset (pich stylusem do boku) by měl stačit. Dělat kvůli tomu pokaždé hard reset je trošku zbytečné.

Nad upgrade na WM 5 jsi neuvažoval?

2. Co se podívat do návodu? ;) Nevím, jak to má HP vyřešeno u tohoto modelu, ale dřív myslím postačilo přidržet tlačítko off (nebo nějaká kombinace?)[/QUOTE]

1. Displej vypnu sam - no právě že ja jenom jednou jemně zmačknu reset v boku přístroje a hned se provede hard reset

Normalně když se mi sekne nějaký program tak jde udělat jenom soft reset a vše je ok


2. Nemám návod a nevede se mi ho nikde sehnat v CZ.
Zdenek Malinsky (9781)|28.10.2007 13:07
Pokud opravdu uděláš soft reset (pich stylusem do boku) a provede se hard reset (s kalibrací displeje ....) tak jednoznačně není něco se zařízením v pořádku a šup s ním do servisu.

Návod ve slovenčině zde.
Brunoos_ce4you (20)|1.11.2007 20:30
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Pokud opravdu uděláš soft reset (pich stylusem do boku) a provede se hard reset (s kalibrací displeje ....) tak jednoznačně není něco se zařízením v pořádku a šup s ním do servisu.

Návod ve slovenčině zde.[/QUOTE]

Tak buď sem slepy nebo blby, ale jak blokovat klavesy sem v žadnem navodu nenašel.