Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ 2210

m_a_z_a_k (12)|19.4.2004 21:30
Zdravim,
chtěl bych koupit iPAQ h2210 a zajímali by mě zkušenosti lidí, který ho používají.

Můžete připojit i kde jste ho koupily a za kolik..
Dík
z3rg_ce4you (48)|20.4.2004 10:01
ja jsem s nim spokojenej, koupil jsem ho starsi (no 2 mesice) za 10000,-.

V podstate si na nic nemuzu stezovat, podpora CF a SD je k nezaplaceni. SD (256mb) karta na aplikace a CF na fotky z digitalu + na mp3 ... displej to ma taky ok, mp3 hrajou velice slusne ... jeste k tomu GPS a jsem spokojenej :))
Pavel Koza (4761)|20.4.2004 12:03
Jak uz jsemmpsal primo Vam - na zadny nedostatek jsem si u h2210 nemohl stezovat, tedy opravitelneho HW problemu s bocnicemi. Ten dual slot je super, i kdyz je vetsina single SD slotu SDIO, tak je opruz michat neustale pametovou kartu a nejakou IO, nehlede na to, ze pokud napriklad fotim, tak chci fotky rovnou ukladat na druhou kartu.
ArcLite (12)|20.4.2004 18:18
Jak myslíte opravitelné bočnice?? Jako sám, nebo jste to poslal do servisu?? Mě totiž taky blbnou furt se vysouvají.:evil:
Pavel Koza (4761)|20.4.2004 18:29
Bud muzete reklamovat a opravi to HP, nebo si muzete koupit fesacke (vypadaji napriklad takhle) a opravit si to sam:) Kazdopadne by nemel byt problemms reklamaci.
ArcLite (12)|20.4.2004 18:35
No vypada dobře. :)) Radši to pošlu, když se začnu v něčem hrabat tak to dopadá špatně.
Jerry Salcer (197)|20.4.2004 19:36
Jestli to není fotomontáž, tak jsem přímo lačný, kde takové bočnice koupit. Slyšel jsem i to, že se někde dají koupit různě barevné tedy ty gumové , ale někdo to slyšel nebo viděl a nikdo neví kde:evil:
Jinak 2210 tku bych neměnil za žádný jiný PDA na světě a viděl jsem jich dost. Doufám že mi vydrží dlouho. :yes: Například při denním používání a čtení a občas i hraní her vydrží fakt přes 9 hodin čistého času, který se načítá jen když je zapnuto, než baterie klesne pod 20%. Bráno dle utility Up time.
z3rg_ce4you (48)|20.4.2004 19:52
Jen dodatek - usb a prenosova rychlost. Sice to neni problem ipaqu ale pekne mne to vytocilo. Kolega ma Palma|C a nakopirovani nekolika mp3 je v podstate okamzik (USB 1.1 - 0.7MB/s), ale s cim na me vyrukoval Microsofti Activesync (USB serial port) me trochu rozladilo. Nakopirovat 100MB mp3 je zalezitost asi tak na celou noc - takze rano do prace mam cerstvou hudbu :) Nevite nekdo jak by se to dalo obejit lze li to vubec ? Rychlost 15-30kb/s neni to prave orechove ...

Tajne jsem doufal ze pres BT by se to mohlo s PC spojit trochu rychleji, no nespojilo :((
Pavel Koza (4761)|20.4.2004 20:43
[QUOTE="Jerry Salcer"]Jestli to není fotomontáž, tak jsem přímo lačný, kde takové bočnice koupit. Slyšel jsem i to, že se někde dají koupit různě barevné tedy ty gumové , ale někdo to slyšel nebo viděl a nikdo neví kde:evil: [/QUOTE]

Neni to fotomontaz, na PDAgold.com je cela recenze:cool:
Jerry Salcer (197)|20.4.2004 22:10
mp3 ky zásadně kopíruju na kartu přes čtečku karet. Jinak jsem to nikdy nedělal, takže nemohu soudit přes Activsync
Pavel Koza (4761)|20.4.2004 23:02
[QUOTE="z3rg"]Jen dodatek - usb a prenosova rychlost. Sice to neni problem ipaqu ale pekne mne to vytocilo. Kolega ma Palma|C a nakopirovani nekolika mp3 je v podstate okamzik (USB 1.1 - 0.7MB/s), ale s cim na me vyrukoval Microsofti Activesync (USB serial port) me trochu rozladilo. Nakopirovat 100MB mp3 je zalezitost asi tak na celou noc - takze rano do prace mam cerstvou hudbu :) Nevite nekdo jak by se to dalo obejit lze li to vubec ? Rychlost 15-30kb/s neni to prave orechove ...[/QUOTE]

Kdyz koukam na benchmarky, tak mate pravdu. h2210 byla asi 10x pomalejsi nez h4150... Ii kdyz pokud se kouknu na stranku Spb a zobrazim si ten jejich defaultni test, tak v nem ma h2215 201KBps upload a download dokonce 356KBps.... Tak nevim.

Ted mam sice noveho notebooka, ale iPAQ mi zase schazi. Zkusim nejakeho sehnat a jeste jednou to testnout.
z3rg_ce4you (48)|21.4.2004 07:23
Hmm, to je zajimave, ale i to se mi nikdy nepodarilo docilit. Jak v praci (intel chipset tak doma, kde mam via). Pres bluetooth je to jasne, protoze to jde pres virtualni COM port ...