Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mé chybičky Trea

bufan1 (110)|28.10.2007 08:34
Ahoj. Vyskytuje se mi několik chybiček.

1) Když s někým telefonuju a volá mi někdo druhý, tak to v tel 3x slabě tůtne (to je v pořádku) ale pak mi tel začne normálně zvonit melodii vyzvánění do ucha.
Dá se toho nějak zbavit?

2) Když domluvím s prvním volajícím a chci si vzít druhý (čekající hovor) tak nevím jak. Ať mačkám cokoli tak telefon dál zvoní a ač mačkám zel. Sluch. Tak nic. Ve volbách taky není možnost přijmout. Jak se bere druhý hovor?

3) Jaké máte zkušenosti s rychlostí připojení (GPRS,EDGE) přes Treo 750? Připojuju přes něj PDA a Notebook. Dříve jsem měl různé obyč. nokie s EDGE a šlo mi to perfektně. Treo = naprostá katastrofa. Že se něco děje poznám poznám až když se kouknu na síťová připojení a vidím, že lezou data. Př. Jedna stránka se načítá třeba minutu i dvě. Mám T-mobile a nastavení telefonu jejich instalačním balíčkem. Někdy (cca každé desáté připojení ) je rychlost připojení správná a vše šlape jako na starých telefonech.
Dělá vám to taky? Co dělám špatně?

Díky moc za rady.

Vlastislav Šťastný (275)|28.10.2007 08:53
No, mně se nepodařilo vytvořit připojení na internet jako, že TREO 750 je BT modem, ještě vůbec. A to z žádným PDA-čkem a zkoušel jsem to na TREU s VM5 i WM6.
bufan1 (110)|28.10.2007 09:54
Jakýho máš operátora? Není to zas tak těžký.