Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Kupte si u Vodafone nový HTC TyTN II (HTC Kaiser)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Operátoři začínají zbrojit na Vánoce a tak v jejich nabídce přibývají další a další mobilní zařízení. Konkrétně u Vodafone si pod stromeček nadělili skutečnou lahůdku, zařízení HTC TyTN II (HTC P4550 Kaiser). Tento krasavec v sobě kombinuje to nejlepší, co je dnes k dispozici (samozřejmě kromě VGA displeje, já vím, a tak není divu, že cena není úplně lidová. Pokud nejste u Vodafone dosud vázáni nějakou smlouvou, dá se při jejím podpisu ušetřit, ale nečekejte zázraky...

Ceny jsou následující:
    - Standardní cena: 17 977 Kč
    - Nabito 119: 16 577 Kč
    - Nabito 350: 15 577 Kč
    - Nabito 700 14 977 Kč
    - Nabito 1150: 13 577 Kč
    - Nabito 2100: 11 977 Kč

Tak co, už máte vybráno? A pokud se vám ceny zdají vysoké, napište Ježíškovi. Pokud jste byli hodní, móóóc hodní, třeba se dočkáte pod stromečkem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Mne by zajimala jedna vec, kdo si koupi u operatora telefon za 17 K a jeste se uvaze na dva roky smlouvou ?? Dyk je to z logickeho hlediska uplny nesmysl. Kdyz vemem ze zaplatite 17 K a pak jeste dva roky musite platit povinne pausal tak je to financne nevyhodne. Nebo se pletu ?

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

U Vodafone je smlouva pouze na půl roku pokud se nepletu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

U Vodafonu neni zadna smlouva. Pouze pri zruseni cisla drive nez za pul roku, doplatite zbytek ceny telefonu na cenu standartni.

fen fen je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

No u Vodafonu je to různé. Můžete mít firemní smlouvu na dva roky a v rámci této smlouvy dostanete určitou finanční částku a můžete si určit na co půjde, jestli na uhrazení hovorů, nebo třeba na nákup telefonu. Naše firmička s cca 18.000,- Kč měsíčně dostala cca 60.000. Takže když podepíšu novnou smlouvu, mohu si koupit 3 Kaisry.

Dále mám u Vodafonu bonusový program, kdyz za takovouto měsíční fakturu dostanu cca 450 bodů. Bod = 1,-Kč. No a za tyto body si ten telefon mohu pořídit. Já tak zakoupi HTC Artemis a doplatil jsem asi 3000,-Kč které jsem neměl z bodů našetřeno.

Takže třeba pro takové zákazníky je to určeno. No a v neposlední řadě pro firemní zákazníky je ta cena ještě o trošku nižší....

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od fen
    No u Vodafonu je to různé. Můžete mít firemní smlouvu na dva roky a v rámci této smlouvy dostanete určitou finanční částku a můžete si určit na co půjde, jestli na uhrazení hovorů, nebo třeba na nákup telefonu. Naše firmička s cca 18.000,- Kč měsíčně dostala cca 60.000. Takže když podepíšu novnou smlouvu, mohu si koupit 3 Kaisry.

Dále mám u Vodafonu bonusový program, kdyz za takovouto měsíční fakturu dostanu cca 450 bodů. Bod = 1,-Kč. No a za tyto body si ten telefon mohu pořídit. Já tak zakoupi HTC Artemis a doplatil jsem asi 3000,-Kč které jsem neměl z bodů našetřeno.

Takže třeba pro takové zákazníky je to určeno. No a v neposlední řadě pro firemní zákazníky je ta cena ještě o trošku nižší....
    No tak samozrejme ze jsem muj dotaz smeroval na soukrome osoby ne na firmy, u kterych je to o necem jinem ze jo ;-)

fen fen je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Jo je to jasný, jen jsem psal, že ta taktika tak drahého telefonu je namířena tímto směrem. Shodou okolností si ho můj drahý bratr včera pořídil a bylo mu řečeno, že přišlo pouze 200 kusů a on dostává poslední. :-)

Jinak nevýhoda třeba oproti HTC Artemisu od Vodafonu je, že Kaiser má sice předinstalovaného TomToma 6 ale bez mapy. Je tam možnost stažení jednoho evropského města. Brandovanej Artemis měl full mapu Eastern Evrope.

Jinak měl jsem Kaisera v ruce a zůstanu radostně u svého Artemisu, neboť ta váha a velikost stále není pro mě. C

Podobná témata

1. Puvodni ROM pro HTC TyTN od Vodafone CZ
    Od mousefromhouse_ce4you v sekci HTC & klony
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-09-2008, 16:57
  2. HP chystá pro Vodafone nový chytrý telefon označený jako HP Silver s podporou 7,2 HSDPA!
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-01-2008, 17:57
  3. HTC TyTN a SIM toolkit Vodafone
    Od Žanek v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 19-06-2007, 21:35
  4. Nefunkcni MMS u Vodafone na HTC TyTN
    Od Daniel Vitner v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-05-2007, 14:08