Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kupte si u Vodafone nový HTC TyTN II (HTC Kaiser)

Zdenek Malinsky (9781)|26.10.2007 14:20
Operátoři začínají zbrojit na Vánoce a tak v jejich nabídce přibývají další a další mobilní zařízení. Konkrétně u Vodafone si pod stromeček nadělili skutečnou lahůdku, zařízení HTC TyTN II (HTC P4550 Kaiser). Tento krasavec v sobě kombinuje to nejlepší, co je dnes k dispozici (samozřejmě kromě VGA displeje, já vím:), a tak není divu, že cena není úplně lidová. Pokud nejste u Vodafone dosud vázáni nějakou smlouvou, dá se při jejím podpisu ušetřit, ale nečekejte zázraky...

Ceny jsou následující:
- Standardní cena: 17 977 Kč
- Nabito 119: 16 577 Kč
- Nabito 350: 15 577 Kč
- Nabito 700 14 977 Kč
- Nabito 1150: 13 577 Kč
- Nabito 2100: 11 977 Kč

Tak co, už máte vybráno? A pokud se vám ceny zdají vysoké, napište Ježíškovi. Pokud jste byli hodní, móóóc hodní, třeba se dočkáte pod stromečkem. ;)
cinko (33)|26.10.2007 17:14
Mne by zajimala jedna vec, kdo si koupi u operatora telefon za 17 K a jeste se uvaze na dva roky smlouvou ?? Dyk je to z logickeho hlediska uplny nesmysl. Kdyz vemem ze zaplatite 17 K a pak jeste dva roky musite platit povinne pausal tak je to financne nevyhodne. Nebo se pletu ?
loox720 (15)|26.10.2007 19:22
U Vodafone je smlouva pouze na půl roku pokud se nepletu.
empiK (137)|26.10.2007 19:28
U Vodafonu neni zadna smlouva. Pouze pri zruseni cisla drive nez za pul roku, doplatite zbytek ceny telefonu na cenu standartni.
fen (19)|29.10.2007 10:37
No u Vodafonu je to různé. Můžete mít firemní smlouvu na dva roky a v rámci této smlouvy dostanete určitou finanční částku a můžete si určit na co půjde, jestli na uhrazení hovorů, nebo třeba na nákup telefonu. Naše firmička s cca 18.000,- Kč měsíčně dostala cca 60.000. Takže když podepíšu novnou smlouvu, mohu si koupit 3 Kaisry.

Dále mám u Vodafonu bonusový program, kdyz za takovouto měsíční fakturu dostanu cca 450 bodů. Bod = 1,-Kč. No a za tyto body si ten telefon mohu pořídit. Já tak zakoupi HTC Artemis a doplatil jsem asi 3000,-Kč které jsem neměl z bodů našetřeno.

Takže třeba pro takové zákazníky je to určeno. No a v neposlední řadě pro firemní zákazníky je ta cena ještě o trošku nižší....

cinko (33)|29.10.2007 21:52
[QUOTE="fen"]No u Vodafonu je to různé. Můžete mít firemní smlouvu na dva roky a v rámci této smlouvy dostanete určitou finanční částku a můžete si určit na co půjde, jestli na uhrazení hovorů, nebo třeba na nákup telefonu. Naše firmička s cca 18.000,- Kč měsíčně dostala cca 60.000. Takže když podepíšu novnou smlouvu, mohu si koupit 3 Kaisry.

Dále mám u Vodafonu bonusový program, kdyz za takovouto měsíční fakturu dostanu cca 450 bodů. Bod = 1,-Kč. No a za tyto body si ten telefon mohu pořídit. Já tak zakoupi HTC Artemis a doplatil jsem asi 3000,-Kč které jsem neměl z bodů našetřeno.

Takže třeba pro takové zákazníky je to určeno. No a v neposlední řadě pro firemní zákazníky je ta cena ještě o trošku nižší....

[/QUOTE]

No tak samozrejme ze jsem muj dotaz smeroval na soukrome osoby ne na firmy, u kterych je to o necem jinem ze jo ;-)
fen (19)|30.10.2007 12:52
Jo je to jasný, jen jsem psal, že ta taktika tak drahého telefonu je namířena tímto směrem. Shodou okolností si ho můj drahý bratr včera pořídil a bylo mu řečeno, že přišlo pouze 200 kusů a on dostává poslední. :-)

Jinak nevýhoda třeba oproti HTC Artemisu od Vodafonu je, že Kaiser má sice předinstalovaného TomToma 6 ale bez mapy. Je tam možnost stažení jednoho evropského města. Brandovanej Artemis měl full mapu Eastern Evrope.

Jinak měl jsem Kaisera v ruce a zůstanu radostně u svého Artemisu, neboť ta váha a velikost stále není pro mě. C