Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync a pripojeni k internetu

vojtulin_ce4you (10)|26.10.2007 11:11
cau lidi, mam asi tyden Artemise a dneska jsem zjistil zajimavou vec, kterou jsem ani netusil a to ze se pripojim na internet kdyz mam pripojene PDA pres ActiveSync, coz je paradni vec! Chtel bych se zeptat, protoze jsem si zkousel nainstalovat SBSH weather, jak to je kdyz se odpojim od pocitace. Musi byt nejak nakonfigurovane internetove pripojeni pres mobil (GPRS) nebo je to tam automaticky? Jde mi o to, ze jsem zatim nic nenastavoval ohledne GPRS a nerad bych, aby mi pak prisel sileny ucet za telefon diky GPRS spojeni. Diky za odpovedi.
Zdenek Malinsky (9781)|26.10.2007 18:23
ad nastavení
Záleží, co máš za verzi PDA, zda je kupováno u některého oparátora nebo jinde, ale většinou i tak není třeba nic (nebo skoro nic nastavovat).

ad připojení
Také záleží, zda máš k SIM aktivovány faxové a hlavně datové služby a nějaký datový paušál. Ceny, si myslím, bát nemusíš (ověř si na infolince operátora) - např. u T-Mobile ať máš jakýkoli datový tarif, tak nikdy nezaplatíš víc, než stojí ten "unlimited". (Nějak mi pak uniká smysl mít komunikátor a nemít k němu datový tarif :?)

SBSH Weather
A konečně v něm si můžeš nastavit, kdy a jak často se má program aktualizovat.
vojtulin_ce4you (10)|27.10.2007 18:02
diky za odpoved. PDA nemam od operatora, nainstaloval jsem si SPB GPRS monitor a ten mi zadne spojeni neukazuje, tak snad to ani nespojuje. Uvidime pri vyuctovani.