Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: Yakuma Delta 300 GPS - jak se na ní připojit přes wi-fi?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Zjednodusene. Kouknete se na wikipedii.
    B a G jsou ruzne standardy wifi a lisi se max. dosazitelnou rychlosti.
    Dnes jsou de facto vsechny site bud B nebo G, pricemz G jsou vetsinou provozovany v mixed rezimu, kdy umozni pripojeni i B klientum.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jo jasný díky určitě se tam podívám

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak už mám kartu doma nainstaloval jsem software. Našel jsem asi 6 připojení, tak jsem kliknul na Dusík free a už jsem měl signál, ale když jsem zapnul explorera a dal jsem aby našel seznam.cz tak nic nenašel. Jsou tam nějaké nastavování, ale nevim co tam mám dát. Může někdo pomoct?

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

To, že ukazuje "volnou" WiFi síť, ještě neznamená, že je skutečně volně přístupná. Proto to třeba potřebuje zadat uživatelské jméno a heslo.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No ono to po mě žádný jméno a heslo nechce. Prostě jsem připojenej signál tam je, ale je tam ještě nějaký nastavování Authenticationpen,shared,wpa,wpa-psk
    Data Encryption: wep,disable
    Use IEEE 802.1x network acces control EAP type: PEAP,smart card or certificate
    Mohl by mě někdo říct na co jaká volba je? Popřípadě jestli něco s těchto hodnot má vliv na připojení k internetu.Díky

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Cau, poridil jsem si k yakumo deltax wifi kartu I-tec, nainstaloval ovladace z prilozeneho cd, ale pda se vubec nepripoji a ani nenajde zadnou wifi sit. nemohl by jste mi nekdo poradit kde by mohla byt chyba? se z toho uz celkem zoufalej. dik moc za jakoukoliv radu

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Já sice používám SanDisk WiFi kartu, ale předpokládám, že princip bude podobný. Po vložení karty a spuštění PDA se musí objevit "WiFi" menu. Tzn. různé karty, na kterých mohu zadat hledání sítí, poté případně vybrání sítě, heslo sítě apod. Pokud v PDA toto menu není, tak je špatně, nebo vůbec instalovaný software. A pokud tam je, tak musím dát hledat sítě a něco musí vidět. Samozřejmě za předpokladu, že je tam signál. A pozor, musí být hodně, hodně silný. Řádově pouze metry od vysílače.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Koupil jsem včera od I-TECU SDIO 802.11 b/g, nainstalil podle návodu a šlape. Karta má na sobě zelenou ledku a ta když hledá tak bliká. Když nebliká řek bych že ji Pocket nepodporuje.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

tak sem pozorne prozkoumal tu kartu a nasel jsem tam zminovavou ledku, ale neblika kdyz ji vlozim do slotu, myslite ze tu kartu nepodporuje PDAcko, nebo je ta karta zrala na reklamaci? Bohuzel nemam kde kartu vyzkouset

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Mě ta SDIO Wi-fi karta v Yakumu 300 GPS fungovala skvěle.
    Když je tu tolik Yakumáků, mohl bych tu někoho poprosit o jednu detailní fotečku vnitřku? Odešel mi tu jeden šváb a já nevím jeho označení...
    Díky ;-)

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Jak připojit mobilní net přes pc?
    Od gloom v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-06-2010, 16:32
  2. Yakuma Delta 300 GPS - foto vnitřku
    Od landys_ce4you v sekci Yakumo
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-11-2008, 11:37
  3. Reakcí: 152
    Poslední příspěvek: 08-11-2008, 11:51
  4. MyPal A620BT - jak připojit přes synchrokabel ?
    Od cechura v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-11-2007, 16:34
  5. Nejde se mi s MDA připojit na internet přes pc!
    Od milan.smart_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 20-08-2005, 12:54