Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Průzkum: termíny a místo konání pražských srazů v roce 2008

Zdenek Malinsky (9781)|22.10.2007 20:19
Místo
To je zatím jasné. I nadále se budeme scházet zde: SteakBar Levandule, Staromlýnská 493/3, Praha 9. Proč? 1. Zatím jsme nic lepšího nenašli a nikdo jiný nic nenavrhl. 2. Levandule je z hlediska místa ideální = dobrá dostupnost MHD (vlak, metro, tram i bus, vše do 5 minut pěšky od zastávky), velké parkoviště přímo u restaurace, není to v centru a ani na okraji. 3. Cena jídel je adekvátní kvalitě, takže nikomu peněženku nezrujnuje. 4. Majitel kvůli našim srazům pořídil free wi-fi (ADSL 4 Gbps). 5. Za vyhražené místo nepožadují žádný poplatek (leckde požadují např. za salonek s wifi i 500 Kč/h).

Samozřejmě, pokud má někdo jiný návrh na lepší místo konání pražských srazů, ať ho sem napíše (nebo mě formou soukromé zprávy - SZ). Ideální, pokud je majitel nebo vrchní váš kamarád či příbuzný.


Pátek nebo sobota?
To už jsme vyřešili před 3 roky. Sobota je ideální, protože mohou přijet i mimopražští účastníci. Mohou vzít i rodinku, tu vysadit někde v zoo, na památkách nebo v některém nákupním centru a sami zajít mezi nás na sraz. Pokud někdo dělá na směny v turnuse, je mu to celkem jedno (záleží, jak mu to vyjde) a pokud někdo argumentoval tím, že hodně lidí z Prahy jede na víkend mimo Prahu, tak 99% odjíždí v pátek odpoledne, takže by ani páteční večerní termín (většina lidí v Praze dělá do 16 nebo 17 hodin) také nepřišli.


A kdy vlastně?

Minulý a předminulý rok jsme měli 3. sobotu v měsici, také z důvodu "je po výplatě", takže bych nic neměnil. Pokud máte jiný návrh, napište ho níže do diskuze.

3. sobota v měsíci - 19. 1., 16. 2., 15. 3., 19. 4., 17. 5., 21. 6., 19. 7., 16. 8., 20. 9., 18. 10., 15. 11., 20. 12.

Takže anketní otázky:
1. Souhlasíte s místem konání? Pokud ne, šup sem s jiným návrhem (přidejte odkaz na webovky).
2. Souhlasíte s termínem 3. sobota v měsíci? Pokud ne, samozřejmě připojte svůj návrh.

Jen tak mimo anketu můžete napsat svoje návrhy na vylepšení a zodpovědět na další návrhy:
3. Uvažujeme, že zkrátíme konec srazu ze 22 na 18 nebo 19 hodin.
4. Také tu padl návrh na změnu periody z měsíce na "ob měsíc", čili každý druhý měsíc. Co vy na to?


SPM (182)|22.10.2007 20:28
Do 19:00 mi přijde zase málo... v 22 tam sice už většina lidí neni, ale v 19 ještě ano... navrhoval bych ten konec spíše aspoň na 20.h když už se má zkracovat...
Striker_ce4you (224)|22.10.2007 20:33
Ty bejku, to je uzaverka ankety, z hospody te nikdo vyhanet nebude :D :D

EDIT: tak se omlouvam, nepozorne jsem cetl ja :sarcastic:
krabicka3 (361)|22.10.2007 22:40
Misto konani: nechal bych stejne, souhlas, lokalita je dobra kvuli mnoha benefitum (parkoviste, blizka stanice metra, bankomat,...)

Termin: taky bych nechal 3.sobotu v mesici, nicmene hlavne bych nechal to, ze to je SOBOTA

Zkraceni casu: ten konec bych dal v 21h, ale lidi tam stejne zustanou jak dlouho budou chtit, takze si myslim, ze je to spis pokazde individualni zalezitost. A delat nejaky oficialni konec srazu nema velky smysl. V 21h hodin nas tam bylo jeste tak 5

Zmena periody "ob mesic": nesouhlasim, myslim si, ze kazdy mesic je dost co rozebirat. Nevim jak ostatni, ale vim, ze Carabei a ja jsme jednou za mesic radi, ze s nekym muzem probrat tema "kapesni elektronika" :)
chaska (16)|22.10.2007 22:46
Hele panstvo, myslím že se bude muset něco najít. Myslím, že nálada hostinského nebyla zrovna nejlepší. Já tam byl do konce, protože jsem tam něco nechal a musím říct, že když už Zdeněk svolává srazy, měl by občas taky přijít...no, sice chápu, že u klávesy DELETE má větší moc, ale přesto by to neškodilo. A hlavně se musí vyřešit placení. Protože tam někdo nechal lístek za 70 Kč a nikdo to nechtěl zaplatit (což neni divu) a když už málem došlo na facky, tak Hostinskej prohlásil, že se bude platit za WIFI a nějaká konzumace. No nevím nevím jak to projde....sice hospodskej seděl vzadu, takže se ani nemohl divit, že někdo nevydržel, to se už nezjistí, ale víme kde ten lístek ležel. U stolu co je televize tak předposlední na pravo....tak pánové, kdo ji tak nechal zaseknutou? A tady je důvod pro Zdeňka aby se mohl opřít do DELETE ....Marez, Marez Marez
htcjirka (1875)|22.10.2007 23:01
Resení je platit vse hned po donasce,pokud vrchni nebude liny.Taky si myslim,narizovat nejaky konec srazu je nesmysl,kazdy tam muze byt do jak dlouho chce,vzdy je co resit a hlavne si vic clovek popovida v pozdni hodinu,kdy uz je tam 5 lidi,nez v tom mumraji,kdy je tam lidi mraky.
Docent (1234)|23.10.2007 00:13
[QUOTE="chaska"]A tady je důvod pro Zdeňka aby se mohl opřít do DELETE ....Marez, Marez Marez[/QUOTE]
Hlavně že zdraví slouží, zejména duševní :sarcastic: .
phacker (49)|23.10.2007 09:57
Vím že to bude off-topic, ale docela mě dostal uživatel "chaska". Takhle veřejně se svým podpisem hlásit k rasismu... No měl by ses nad sebou zamyslet. Tohle už i za hranicí zákona, natož pak etiky...
krabicka3 (361)|23.10.2007 10:01
2 phacker: Mas pravdu, tohle je urazlivy, mel by prepsat toho "negra" na "cikana". :D
phacker (49)|23.10.2007 10:05
Má smysl tohle vůbec komentovat? Nedivte se, že s vámi pak lidi jednají jako s ignorantama, když se tak projevujete
krabicka3 (361)|23.10.2007 11:51
Ne, vazne. Opravdu nemam nic proti nikomu, kdyz je normalni a slusnej, ikdyby byl mimozemstan. Nicmene jsem zatim nemel to stesti setkat se s tim u nasich opalenejsich spoluobcanu, kteri si do toho sami kazi reputaci tim, ze nam kradou nase milacky.
Miloš Strouhal (3997)|23.10.2007 11:55
Hele, no dovol.. :)) Sice chodim na solarko dvakrat tydne, ale v zivote jsem nikomu nic neukrad! :(( :cool: Ani zadne socialni davky nepobiram a kazdy den vstavam do prace a svedomite platim dane! :yes: Vloni jsem dokonce preplatil o dvacet tisic. A uz vubec netouzim po vyletu do Anglie. Je tam zima a nemam tam zadne pribuzne. Jo a ve sbernych surovinach jsem byl mozna tak jednou v zivote. Ale nebylo to z me vlastni vule, ale kvuli nasi prilis aktivni soudrusce ucitelce, ktera nam na zakladce vymyslela soutez ve sberu novinoveho papiru. Husa jedna.. :dead: :))
Vojtěch Barták (180)|23.10.2007 13:00
Ale pánové... :sarcastic:
Souhlasím se 3tí sobotou v měsíci, i když mi to letos zrovna moc nevyšlo... snad to bude příští rok lepší. Jinak Levandule je super místo, a sobota mi taky přijde jako ideální den. Nicméně na další sraz budu muset dorazit, abych vám vyprávěl, jak se mi povedlo rozbít displej u svého looxe, protože to je story, který se ani nedá vymyslet. :D A rovnou bych ho někomu mohl za drobný poplatek věnovat na hraní... ;)
phacker (49)|23.10.2007 16:21
Možná bych věděl o novém displayi. Kámoš má, tedy doufám že pořád, doma mrtvej kus. Kolik bys byl ochotnej zainvestovat? Poptám se za kolik je ochotný to prodat.
aksaj (9)|3.11.2007 00:33
Zdravím Vás,
jsem velice občasným návštěvníkem tohoto fora a ještě méně navštěvuji restaraci Levandule, kde výborně vaří. Myslím si , že si zbytečně lámete hlavy jak to udělat aby nezbyl nezaplacený účet a pod. Toto by měl být především a jen provozovatelů osvěžovny jaký systém si zavedou a vedou. To že se stane že třeba z rostržitosti někdo zapomene zaplatit svoji útratu je jen a jen problém provozu a ne ostatních hostů. Bohužel chování personálu jak v restauracích či obchodech kde si zákazník připadá že obtěžuje personál je ještě dost běžné a my zákazníci se chováme jako provinilci a ne jako ti kdo je živí a přinesl jim obulus a v případě číšníka asi ať děláš jak děláš pořád je to málo...... :$:
Pokud by se dalo něco dělat tak jedině ve spolupráci s majitelem podniku a nikoliv s personálem.!!!!






Zdenek Malinsky (9781)|21.11.2007 15:43
Koukám, že termín ani hospodu asi měnit nebudeme, protože zatím nikdo nenavrhl jinou alternativu. Asi jsou všichni spokojení.

Jinak příští rok snad budu mít větší účast. Letos mi to nějak kolidovalo s prací či jinými akcemi, občas nemoc...:(

V průběhu příštího roku se budeme snažit, aby (alespoň některé) srazy měly nějakou programavou náplň, zvát hosty atd. Zatím mohu prozradit, že na speciální žádost uživatele chasky a pana Mareše, jednáme o možné účasti pracovníka BSA na některém pražském srazu.
Zdenek Malinsky (9781)|12.12.2007 11:47
Nikdo se už delší dobu nevyjádřil, takže jsem anketu uzavřel. V roce 2008 budou tedy termíny srazů dle návrhu v prvním příspěvku tohoto vlákna.