Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s PDA Pocket LOOX

pellsi (2)|22.10.2007 12:07
Vsechny vas zdravim
MA po dlouhe dobe opet problem s mym PDA. Zapocalo to tim, ze jsem si do meho PDA dal kartu s fotkami a prohlizel jsem si je.
A ted mi to pise, ze : Je kriticky nedostatek pameti uloziste. Pokud tuto pamet nerizsirite, pravdepodoben nebude moci spustit nektere programy. Pomoci Pruzkumnika souboru odstrante soubory, ktere jiz nepotrebujete, nebo nektere soubory presunete na pametovou kartu.
Problem je v tom, ze jsem jiz neco umazal, ale nema to vubec zadny vliv na funkcnost-program TomTom chce znova vyber jazky a celkove cele nove nastaveni. Tak je problem, ze se to vubec neuklada. DALe se to docela casto vypina.
Proste je to cele domatene. CO mam delat? DAt na reklamaci, bo seto da nak zpravit?Prosim o pomoc-muj mail: pellsi@centrum.cz

Diky mooc
Jose_Gonzalo (30)|22.10.2007 17:45
Bude to chtít resetovat (hard reset) do továrního nastavení. Beztak by to byla první věc co udělají v servisu. Můžeš zkoušet kopírování souborů z /do PDA, synchronizaci, sledovat výdrž baterie apod. Napiš případně jaké programy do PDA instaluješ nebo jestli nějak dál PDA zkrášluješ - tweakování apod.