Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

automatický soft reset

LorD.FreD (56)|22.10.2007 00:53
Zdravím, neví nekdo jak donutit E-Ten M700 aby se v určitou dobu sám resetnul ? myslím že by mu každodenní automatickej reset vyhovoval, nastavil bych si to v noci a aspoň bych měl jistotu že bude makat celej den v pohodě, takhle se mi sem tam zasekne nebo mu to trvá dýl než je zdrávo... pokud víte, děkuji za odpovědi ;)
David_ce4you (199)|22.10.2007 01:59
Dělám restart se zálohováním. Používám Spb Backup. V 5:10 ráno se zařízení automaticky zazálohuje, takže mám výchozí bod pro aktuální den, a potom i soft reset, aby zařízení bylo na den ready.
Furbo (323)|22.10.2007 17:33
ano už jsem to taky řešil viz. vlákno v obecných problémech. Bohužel bez odezvy. Moje zkušenost je tedy, že je to snad jen součástí nějakého systémového programu např. SPB Backup, MemMaid atd. Kdyby jsi něco objevil jednoduššího určitě dej vědět.
kubisz (1054)|23.10.2007 12:35
Horst Fuchs (153)|23.10.2007 13:19
Bohuzel musim rict, ze SPB Backup mi v tomto nefunguje tak jak ma. Pri planovanem zalohovani zalohu nevytvori ! a pri klasickem zalohovani po SR nezada pin k sim karte, presto ze tam mam tuto funkci nastavenou.

Ma nekdo stejny problem jako ja ?
Stehnak (78)|23.10.2007 14:07
Taky mi nevytvoril zalohu. Tak nejak se chtel spustit, ale kleknul. Stacilo nezarkrtnout tu ficuru: "Ukonci aplikace pred zalouhou" a uz to frci jak ma. Asi to je spojene s nejakym jinym softem kterej pouzivam (mam podezreni na Magic button), ale zjistovat to nebudu, leda ze bych musel udelat HR kuli necemu jinymu. Dokud mi to jede tak jak chci tak do toho nevrtam :) . PIN by chodit mel pri automaticke zaloze urcite, jak tu nekdo psal... ale ja ho po jistych zkusenostech nepouzivam. No esli chodi i po rucni zaloze taky netusim.
Koukni na to: "Ukonci aplikace pred zalouhou" a zkus tu automatickou znovu, vic neporadim.
Horst Fuchs (153)|23.10.2007 14:43
Diky za uzitecnou radu, automaticka zaloha uz jede. Opravdu stacilo deaktivivat Ukonci aplikace pred zalohou a uz to frci. Ted jsem jeste zvedavy az to dobehne a provede SR, tak jestli zada i PIN....

EDIT: Tak je to dobry, poradi si i s PINem, parada ted to maka tak jak ma :-)