Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Pristroj prevazne na e-books

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Ahoj vsem,

jsem v oboru PDA naprosty laik a nejsem schopen se zorientovat v sortimentu. Proto bych od vas potreboval poradit.

Moje priority:
    1) cteni e-books - potrebuji co nejvetsi a nejkvalitnejsi displej (oci mi holt uz tak neslouzi), formaty pdb, pdf, pripadne rtf (neni dulezite)
    2) nezalezi mi na velikosti a vaze, potrebuji to hlavne do postele, obcas na dlouhou jizdu tramvaji
    3) kdyz to bude umet dalsi veci, tak priority v poradi GPS, mp3, filmy, ale neni to nijak dulezite

Cena: chtel bych se vejit do 10 000 Kc.
    Nerad bych kupoval neco bazaroveho, ale pokud nebude vyhnuti, pujdu i do tehle varianty.

Diky za pripadnou radu.

Max
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Staci ti klidne nakej pouzite PDA. Kolem 2000 sezenes na aukcich
    treba: http://www.aukro.cz/item257504805_compaq_ipaq_3850_bohate_prislusenstv i.html
    nebo v bazarech.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Tak jsem nakonce svuj problem vyresil koupi Aceru N321 a jsem zatim nadmiru spokojeny. Masinka slape jako hodinky, uz jsem precetl tri knizky (displej je opravdu bajecny, velky a jemny).

Na GPS jsem si dokoupil prijimac Evolve GoTraxx. Nemam srovnani s jinymi, ale take plna spokojenost, citlivost je docela brutalni (v lese mezi stromy stabilne 6-7 sat, jenom doma v obyvaku mi to ukazuje o par metru mimo).

Maxx

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Acer n321 snad n311 .
    Loox c55o ma podla mna kvalitnejsi displey na fotecky (teple farby), n3xx ma zase studene farby (lepsie na text

Nováček
    Registrace
    May 2006

No prave, ze v cenikach je Acer N321 (mela by to byt podle vlastnosti N311 bez WiFi)

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od dodger
    Acer n321 snad n311 .
    Loox c55o ma podla mna kvalitnejsi displey na fotecky (teple farby), n3xx ma zase studene farby (lepsie na text
    kdepak, 311 uz se nevyrabi, misto ni je novy model N321, viz napr. http://www.kasa.cz/pocitace-prislusenstvi/koupit/345096/acer/acer-n321/

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od Zivan
    No prave, ze v cenikach je Acer N321 (mela by to byt podle vlastnosti N311 bez WiFi)
    nevim v cem presne se 321 lisi od 311, nicmene wifi ma.
    udajne se lisi snad jenom softwareovou vybavou.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

podla mna je (bol ) acer bez wifi n310, ale zrejme uviedli nove modely (ale na ce4you nebola zrovnavacia recenzia (zisla by sa aj rece. mia p560 )
    2 meaxell: kolik kniziek si uz precital

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od dodger
    podla mna je (bol ) acer bez wifi n310, ale zrejme uviedli nove modely (ale na ce4you nebola zrovnavacia recenzia (zisla by sa aj rece. mia p560 )
    2 meaxell: kolik kniziek si uz precital
    nastupnicke modely jsou N320 (misto N310) a N321 (misto N311), nicmene mi to prijde, ze jsou uplne stejne jako ty puvodni )

jedinou vec, kterou muzu rict, je to, ze jsem mel podle reakci na radu N3XX strach z padani a zamrzani, nicmene muj bobek jede uz temer 14 dni bez klopytnuti, a to jsem pouzival vsechno mozny, vcetne testovani dvou navigaci.

ad knizky: no, za necele dva tydny mam rozectenou treti knizku... takze rekneme precteneno cca tak dva a pul ) (King - Temna vez 1,2,3)

Podobná témata

1. program pro čtení e-books - hledám - HTC s740
    Od samad v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 11-03-2009, 00:18
  2. Qtek 8310 a čtení e-books
    Od hsv v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-05-2006, 07:36
  3. Vypinate doma pristroj kdyz ho nepouzivate?
    Od JiH_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 19-07-2005, 00:27