Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

palm treo 750v nekomunikuje s gps modulem

striha (2)|21.10.2007 20:30
prosim o radu jsem zacatecnik a hledal jsem snad vsude ale navod na sparovani palm treo jsem nikde nenasel a kdyz ano tak neresil muj problem
Vlastnim Palm Treo 750v a GPS modul Nokia LD-3W na palmu dam vyhledat zarizeni to se najde (ale je prednim zluty otaznik to nvm co znamena)pokracuju dalsim chce to kod ten zadam v tento moment me GPS blikne modre(bouzel poprve a naposled)pak me to nabidne porty zaskrtnu nastavim prichozi port na com4 odchozi com0(porty 7 a 8 pisou ze je pouziva neco jineho ale nezjistil jsem co)pote spustim tomtom6 a napise to neni zarizeni GPS dam v tomtomovi nastaveni konfigurace a zadam jine zarizeni GPS pod prednastavenymi porty se mi objevy me dva nastavene ale at vyberu jaky koliv z nich porad to hlasi GPS nepripojeno zkousel jsem uz snad vse ruzne nastaveni telefonu i tomtoma ale porad nic zadaval jsem nejdriv porty a pak teprv hledal nove zarizeni pres bluetooth ruzne restarty telefonu proste snad vse ale porad nic nejradsi bych to svihnul do zdi jeste jsem zkousel nastavovat v telefonu pod slozkou nastaveni na zalozce system nakou vec GPS ruzne porty snad vsechny kombinace ale porad nic snad jen jednou me telefon naspsal ze se ke me chce pripojit zarizeni LD-3W ale stejne to pak nechodilo dekuji za kazdou radu
bufan1 (110)|22.10.2007 11:12
Odpovím trochu všeobecně. U kaaždého BT zařízení musíš provést spárování (zadat stejné číselné heslo na obou zařízeních) U GPS jednotek to bývá: 0000,1111,1234. Pak ještě na přístroji který má v sobě navigaci zadej spojovat bez potvrzování (nebo tak něco) A někde i bývá v nastavení "vždy použít toto zařízení (tím myslím tu GPS jednotku) Až budeš mít takto spárováno, pak teprv experimentuj s portama a spouštěním navigace ;)
striha (2)|23.10.2007 03:19
sparovano mam a stejne to neslo ale dnes jsem to konecne po tydnu rozchodil,kdyz to zase psalo ze neni zarizeni gps tak jsem to vzteky vypnul ten modul a po chvily zapnul ani nvm proc a najednou koukam gps byla spojena proste to stacilo vypnout a zapnout jak jednoduchy bouzel to nikde nepsali takovouhle radu o vypnuti a zapnuti gps modulu takze jsem si stim hral tyden skoro 4 hodiny denne ale co hlavne ze to bezi a nemusim kupovat novej modul :D