Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-TEN - změny v oficiální distribuci

Zdenek Malinsky (9781)|21.10.2007 19:21
Není to sice horká novinka, ale protože v tom mají uživatelé, ne vlastní vinou, trošku zmatek, takže pro objasnění situace.

Společnost E-Shop (původní oficiální distributor, www.etencz.cz, www.e-tencz.cz nebo www.glofiishcz.cz) před časem vydala tiskovou zprávu o pozastavení distribuce komunikátorů značky E-TEN X500+ a X 800. Nedlouho poté se k tomu vyjádřili i zástupci koncernu E-TEN.

Oficiálního stanovisko E-TEN:
[QUOTE]V poslední době byli zákazníci chybně informováni webovou stránkou E-Shop. Společnost E-TEN oficiálně prohlašuje, že E-Shop není distributorem společnosti E-TEN a www.e-ten.cz nejsou oficiální webové stránky společnosti E-TEN. Uživatelé se musí ujistit, že výrobky nakupují od autorizovaných prodejců společnosti E-TEN a že obdrží správné informace a podporu od autorizovaných dodavatelů nebo z oficiálních webových stránek společnosti E-TEN: http://www.glofiish.com/. Bez podpory autorizovaných dodavatelů i výrobce nebudou moci získat uživatelé, kteří nakoupí své přístroje u neautorizovaných dodavatelů, podporu technických problémů, což může vést k promarnění jejich investic.[/QUOTE]

V současné době jsou v České republice pouze dva distributoři: a to ELKO Trading a RRC-CZ (DiFO)

Pokud máte zájem přečíst si celou zprávu pro tisk, můžete si ji stáhnout: CZ nebo ENG

Oficiální webové stránky společnosti E-TEN jsou http://www.glofiish.com/
Dr.Colombo (69)|22.10.2007 17:25
Netušíte někdo kdy bude v prodeji e ten 800. Slibovali ho k 4.10. a ty dvě nové firmy na dotaz mlčí.
Zdenek Malinsky (9781)|22.10.2007 17:32
Jsi sijistý, že jsi dotaz vložil do správného topicu? :?
Dr.Colombo (69)|22.10.2007 17:35
Nerad bych způsobil nějaký problém ale jsem v sekci E teen a obecná diskuze. kouknu jinde a zkusím napravit.
JeremyCZ (2)|25.10.2007 07:13
Že zdravím pánové. V úvodu píšete že to není zrovna novinka, ale pro mně je. Chtěl jsem si pořídit svůj první komunikátor a jsem ve fázi že už jsem se konečně rozhoupal a chci si najít prodejce. Před cca 15 dni jsem brouzdal po eshopu myslel jsem si že je to oficiální distributor čili jsem to chtěl koupit přes něj abych pak třeba neměl problémy s reklamacema atp. Pak docházelo na eshopu k mizení produktů. Byl jsem z toho nešťastný a teď jsem se dočetl že jsou teda pouze dva. Když se dívám na jejich produkty chybí mi tam x500?! To už se jako neprodává??? Nechci x500+ s VGA displejem :( U difa krom toho všeho ani nejsem schopen zjistit ceny asi se musím nejdřív registrovat do eshopu, když jsem viděl ale registraci kde chtějí po mně zadat společnost zanechal jsem registrace protože netuším jestli vůbec fyzická osoba může u nich nakupovat ???!
xxmz (30)|25.10.2007 08:43
Zda se ze X500 uz sezenes pouze ze skladovych zasob prodejcu. Sam jsem ho kupoval 14 dni zpet a ted uz v nabidce neni (nekup to za ty prachy :). Myslim ze Eshopu je skoda, pristup k zakaznikum (reklamace, tech. podpora) jako meli oni se vidi malokde.
JeremyCZ (2)|25.10.2007 09:14
to xxmz
a nebudu mít problémy s případnou reklamací když si to seženu ještě někde ze skladových zásob nějakého inet obchodu???????:sarcastic:
xxmz (30)|25.10.2007 09:29
Pokud není reklamace vyřízena do měsíce máš nárok na vrácení peněz a dostat plnou cenu po dvou letech používání není zas až tak špatné. Nutno podotknout, že jsem nakupoval u osvědčeného internetového obchodu a nemyslím si že Eshop přestane vyřizovat reklamace.
Zdenek Malinsky (9781)|25.10.2007 09:51
ELKO Trading a RRC-CZ (DiFO) jsou distributoři, takže pokud nejsi obchodník nebo podnik, s nejvyšší pravděpodobností od nich nakupovat nemůžeš (tedy pokud nemají vlastní e-shop).

ad reklamace
Tu můžete uplatňovat tam, kde jste PDA kupovali. Takže otázku distributora řešit nemusíte.
Zdenek Malinsky (9781)|25.10.2007 10:01
[QUOTE="xxmz"]Myslim ze Eshopu je skoda, pristup k zakaznikum (reklamace, tech. podpora) jako meli oni se vidi malokde.[/QUOTE]No, technická podpora byla, pokud se nepletu, přes placenou linku (cca 26 Kč/min.). K reklamacím je tu jedno vlákno, tak si můžeš přečíst, jak to v praxi fungovalo. Myšlenka to byla hezká, ale něco jiného je něco vymyslet a dát to na papír, než to pak uskutečnit v praxi. A také se můžeš věnovat klientům jinak, když začínáš a máš jich jen pár, než když časem jich jsou stovky a tisíce.
geoRG77_ce4you (120)|27.10.2007 23:27
Omyl, technická podpora běží dále, nyní převážně přes MNhelp.
lukowicz_ce4you (7)|8.11.2007 20:53
Prosím a kde se můžu zaregistrovat,nikde nevidím odkaz na registraci.
Tomáš Kubec (749)|8.11.2007 21:35
Pro přístroje z distribuce RRC (DIFO) by měli být údaje o registraci u prodejců a k M700 je dodáváno CD s lokalizací a reg. údaji. Elko klasickou podporu nemá.
geoRG77_ce4you (120)|8.11.2007 21:51
Pro přístroje z distribuce E-SHOP s.r.o. naleznete registraci na http://www.e-tencz.cz/index.php?page=5
Jirka K._ce4you (189)|4.12.2007 20:25
sem se teda díval na ofiko prodejce a mají to tam o hadně dražší,nevím kam chodí na ty ceny,bídáci,to by jim šlo,když jim to nešlape jak má
Vally (91)|26.2.2008 08:01
M800 měla být v půlce února a stále nic,víte někdo nějaké nové info ??
Tomáš Kubec (749)|26.2.2008 08:42
Cirka polovina března.
Vally (91)|26.2.2008 11:30
cirka byla už polovina února,v čem je problém,s lokalizací ??
Tomáš Kubec (749)|26.2.2008 12:19
Pro CZ trh je uvolněna až od března.