Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Any Way MMS Mda1

Morte_ce4you (261)|17.4.2004 14:15
Da se tenhle program nekde sehnat a rozchodit na Mda1 nebo musim pouzivat Ez Wap co kdo pouzivate v Mda1 na MMS??????
Morte_ce4you (261)|17.4.2004 20:20
Tak jsem tento program stahl tady http://www.oskarena.cz/web_search.php a vse udelal podle navodu a kdyz se pripojim pres to mms pripojeni a chci stahnout mmsky tak program pise akorat čekám na odpoved a nic se dal nedeje mate stim nekdo zkusenost kaydopadne ten program vypada mnohem lip nez EZWAP
Miloš Strouhal (3997)|17.4.2004 21:22
..před časem jsem se tu ptal,zda existuje nějaká možnost jak zkombinovat MMS+MDA1+wm2003.. Jediná odpověd,jež jsem se dočkal byl EZ WAP.. Dodnes jsem nepřišel na jinou možnost.. To co jsis stáhl od Oskarů není použitelné pro wm2003.. Zkoušel jsem to rozchodit s jedním profíkem od T-mobilu,ale nepodařilo se.. Mužeš MMS jen odeslat,dokonce dojdou,ale ty nic skutečně nepřijmeš.. ;o/ Včera jsem zkoušel vytáhnout ANNY WAY MMS pro wm2003 z té asi ted nejnovější ROMKY,německé 4.01.19,a hodit ho k sobě do 4.01.16,ale nepodařilo se.. Nerozběhne se to.. :o( Takže zatim asi jen ten EZ WAP,nebo když se amíci rozhodnou do svých ROMek MMS taky dávat..bude to fajn..ale asi nehrozí.. ;o/
Miloš Strouhal (3997)|17.4.2004 21:52
Sakra,ted vo tom přemyšlím,přeci neni možné aby existovaly jenom dvě aplikace na MMSky..! Vždyť na každou jinou používanou funkci PPC či MDA existuje nesčetné množství programů od mnoha různých výrobců,a na MMSky jen dva? To je blbost,určitě se za chvilku někdo ozve a potvrdí mi tuto "logickou" myšlenku.. ;o))) ..a mohl by sem dát ňákej pěknej link.. Doufám ;o/
Morte_ce4you (261)|17.4.2004 22:47
Tohle radej na oskarovi a stejne mi to nic nestahne Chjo

MDA a MMS přes Any Way MMS

Dobrý den, nejdou mi stahovat MMSky na MDA (jedničce). Nastavil jsem si profil podle Vašich rad na MDA II. Spojení je v pořádku, ale MMSka se přesto nestahne. Jiný program nemám. Děkuji yatro :)

od: Steven 10.4.2004 20:10
Je potřeba nainstalovat MMS klient:
Ammy Way MMS klient
a editor registru:
PHM Registry Editor

Napřed musíte vytvořit GPRS připojení přes APN mms:
Start -> Settings -> Connections -> Connection
U položky "When needed, automatically connect to The Internet using
these settings:", zvolte "New..."
Zadejte jméno: "Oskar MMS"
V záložce Modem zadejte "New...", jméno "Oskar MMS", modem "Cellular
Line (GPRS)".
Pod "Advanced" nechte automatické přidělení IP i DNS adres.
Vraťte se přes "OK" na záložku "Modem", dejte "Next" a zadejte
Access point name: "mms" (User name a Password je také "mms").
Potvrďte "Finish".
Celé nastavení potvrďte "OK".

Nastavení Ammy Way je po instalaci uložené v registru.
Spusťte editor registru, v nastaveném „ActiveProfile“ \HKLM\SOFTWARE\Materna\MMS\Profiles“ (měl by mít jméno Oskar MMS) změňte nastavení u položek:
* Push_IPAddress: z 0.0.0.0 na 10.11.10.111
* Push_PortNumber: z 2948 na 9201
* WAP_IPAddress: z 10.0.0.10 na 10.11.10.
Jo a co je MMS composer to je to samy jako Any Way MMS neni ne???
Petr_z_Ujezda (140)|1.5.2005 19:13
A co pro T-Mobile? Uvařil jsem si 4.01.16 ENG u Lumpistefiho (nastavil jsem si, aby mi to přidalo AnyWayMMS). Ale AnyWay MMS nejde spustit - chyba, že mu něco chybí: Cannot find MMS Composer (or one of its components) ...

Co s tím?
aaischa (660)|1.5.2005 20:01
jo kdyz sem mel mda 1 tak mi to ´taky psalo cannot find...
solory (201)|1.5.2005 20:47
nemam 2003 tak nevím, ale zze popsané nastavení s MDA1 a 2002 a anyway funguje i s oskarem a v pohodě. nechápu proč to s 2003 prostě nejde...:no:
aaischa (660)|4.5.2005 14:55
a co wm2003 SE?? tam by to treba uz mohlo chodit :yes: :sarcastic:
Petr_z_Ujezda (140)|4.5.2005 23:31
Jak upravit registr pro AnyEay pro T-Mobile pod WM2003? Pro Oskar posáno výše - a co T-mobile. Mne to nechodí.