Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Worms na Asusu P535

Milfried (12)|20.10.2007 13:00
Zdravím ....
Zkoušeli jste někdo hrát Wormíky na Asusu P535? Nechápu, jak tam mám nakonfigurovat ovládání. V menu programu je nejaká konfigurace, která spočívá v tom, že se klikne stylusem na "nakonigurovat akci" a program vyzve ke stisknutí tlačítka, na kterém chceme mít požadovanou akci. Tlačítek na 535 není mnoho a ty co tam jsou buď v konfiguraci nereagují vůbec (většina), nebo reagují divně.

Po půl hodině se mně podařilo nastavit "fire" na tlačítko nahrávání z boku přístroje, ale tam zase nefunguje dlouhé držení (jenom krátký stisk, a ten je úplně k ničemu :( )

Ví někdo jak na to, nebo se mám s nejmilejší hrou mého mládí na Asusu rozloučit?
JoU81_ce4you (116)|20.10.2007 16:12
Mel jsem stejnej problem, nakonec jsem to vyresil tak, ze jsem si koupil PSP a tam ty wormsy hraju :-D Ale na P535 to jde taky, respektive ,jedina moznost - mikrofon kraty stisk = vyskok a dlouhy = strelba :yes:
Milfried (12)|20.10.2007 19:55
[QUOTE="JoU81"]Mel jsem stejnej problem, nakonec jsem to vyresil tak, ze jsem si koupil PSP a tam ty wormsy hraju :-D Ale na P535 to jde taky, respektive ,jedina moznost - mikrofon kraty stisk = vyskok a dlouhy = strelba :yes: [/QUOTE]

Díky moc ! Nedocházelo mně, že je rozdíl v krátkém a dlouhém stisku při tom nastavovaní :) Už mně to jde .... a moc se Wormíkama bavím :D
rocco (35)|22.10.2007 21:24
Na to existuje reseni! Je potreba jenom prepsat jeden soubor!

Ten soubor jsem vam upnul zde:

[CODE]http://rapidshare.com/files/64430945/WWPSave.dat[/CODE]

potom vam prostredni tlacitko funguje jako Fire, tlacitko - po jeho prave strane je
Backflip a tl. OK je Jump.

Take jsem z toho byl nestastny,ale kdo hleda,reseni najde!!! :)) :yes:
JoU81_ce4you (116)|22.10.2007 21:28
Ideální :yes:
Milfried (12)|23.10.2007 16:53
[QUOTE="konik"]Na to existuje reseni! Je potreba jenom prepsat jeden soubor!

Ten soubor jsem vam upnul zde:

[CODE]http://rapidshare.com/files/64430945/WWPSave.dat[/CODE]

potom vam prostredni tlacitko funguje jako Fire, tlacitko - po jeho prave strane je
Backflip a tl. OK je Jump.

Take jsem z toho byl nestastny,ale kdo hleda,reseni najde!!! :)) :yes: [/QUOTE]

Díky moc ! Úplně super