Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 17 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 246

Téma: HTC Kaiser (TyTN II) - příslušenství, kde koupit, zkušenosti...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Dovolil jsem si založit nové vlákno ať máme tyto užitečné informace pohromadě

MRH edit:

Lobby za přehledné příspěvky - Prosím o ohleduplnost k ostatním uživatelům - hodně u Vašeho příspěvku pomůže třeba takový tučný nadpis - o čem že to příspěvek vlastně je - pomůže ohromně jak v orientaci novému uživateli, tak to utřídí trochu téma v hlavě pisatele - třeba takové dodržování co příspěvek to příbuzné téma a ne v jednom příspěvku 8 různých věcí. Taky to dost ulehčí moderátorům... někdy méně je více
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tak ještě jeden tip na kolebku
    http://www.supergps.co.uk/htc-kaiser-usb-desktop-sync-synchronisation-cradle-charger-p-2850.html?osCsid=adf7a1caab51cc635fce28fc53491deb

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

tohle je hustý

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Existuje pro Kaisera něco jako stylus a propiska v jednom? Nebo by mi i stačilo aby to nebylo přímo pro Kaisera, ale jako klasická propiska se stylusem. Vím, že existují takové ty tužky se světlem a laserovým ukazovátkem, ale rád bych měl jen propisku a stylus a to nemůžu nikde najít...

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Tužka
    Sunnysoft
    zde jich mají víc na výběr.... PalmPC

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Jaké máte zkušenosti s pouzdrem Krusell? Mám Krusell na současném PDA a je super, ale na Kaisera prý není moc dobře udělané. Je to pravda?

Nováček
    Registrace
    May 2006

V brzké době budu Kaisear kupovat a ze svého současného Varia jsem zvyklý na určitý typ pouzdra. Ke Kaiserovy mám v plánu si pořídit toto: http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/09195136/krusell-pouzdro-horizon-s-wide-cerna-bezova.html
    Ta konstrukce mi mnohem výc vyhovuje než mít mda pořád v pouzdře jako je tomu u Orbita http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/09075329/krusell-pouzdro-orbit-htc-tytn-ii-p4550-kaiser.html

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravim,
    chtel jsem se zeptat, jestli bude nekdo objednavat neco na nejakem zahranicnim serveru? Chtel bych prislusenstvi, ktere neni u nas k dispozici (dalkove ovladani pro prehravani hudby).
    Diky za info.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Autonabíječka, ochranná fólie, stylus s perem

Jakou autonabíječku kdo máte a za kolik (+ obchod kde jste pořídili) - je mezi nimi nějaký výrazný rozdíl nebo je potřeba vzít raději nějakou s vyšším nabíjecím proudem?

Ochranná fólie - dá se někde v ČR sehnat ochranná fólie ClearTouch od Boxwawe pro HTC Kaiser příp. za kolik

Stylus s perem pasuje stylus s kuličkovým perem prodávaný na Sunnysoftu do Kaisera?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

to pidot: tak folii mam Brando ultra clear a jsem spokojen, s autonabijeckou jsem mel docela problemy, dva kusy se tvarili ze nabiji ok ale pouze vypnute zarizeni, pokud sla navigace tak behem dvou minut prestala svitit kontrolka a zarizeni se postupne vybilo a to docela rychle. Nakonec jsem sel do kombinace od ktere jsem byl zrazovan ale mel jsem vyzkousenou na aximovi a to je usb napajec do auta 2000 neco a jsem spokojen, nabije i totalne vybity pristroj.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

S tou nabíječkou mám právě velké obavy, četl jsem už nějaké diskuze že to není tak úplně jednoznačné vzít jakoukoliv nabíječku co má miniUSB. Chci ji nejvíc používat přesně tak jak říkáš - napájení při navigaci a proto bych rád, kdyby jsi mi napsal přesný model, který Ti bezproblémově funguje. Moc díky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

teraz sa na www.boxwave.com objavila kolíska pre kaisera. bez možnosti nabíjania náhradnej baterky 33 dolárov, s možnosťou nabíjania náhradnej baterky 53 dolárov, poštovné je 15$.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od maculak
    ...s autonabijeckou jsem mel docela problem...nakonec jsem sel do kombinace...
    Já se přidávám: měl bys přesnější specifikaci, co že za zařízení jsi koupil? Díky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

S MDA Variem III pouzivam autonabijecku od TMO, kterou jsme puvodne koupil pro MDA Compact. Fungovala i s Variem a HTC Artemis.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

to adreb: nabijecka Brando USB 2A koupeno v Sunnysoftu na Kovanecke - funguje k maximalni spokojenosti

Strana 1 z 17 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 03-10-2013, 14:43
  2. Reakcí: 2016
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 04:28
  3. HTC Kaiser (TyTN II) - tipy, triky, zkušenosti...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1203
    Poslední příspěvek: 07-02-2010, 10:02
  4. Kde koupit příslušenství k Ipaq 1915
    Od zanta_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-05-2003, 17:12