Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 17 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 246

Téma: HTC Kaiser (TyTN II) - příslušenství, kde koupit, zkušenosti...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Proc bych to doloval? Mam to porad v nem...

Citace Původně odesláno od cubehash
    navigaci pouzivam docela casto - hlavne v aute... a zadny problem s tim nemam. Specifikuj co tim myslis
    To Tě to baví to pořád dolovat z toho pouzdra?

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

A co rikate tomuhle tady koupit (ale je ted vyprodano) http://www.wirelessground.com/usbhandstrap.html

a tady jsou fotky http://www.geardiary.com/2007/11/14/wireless-ground-usb-leather-hand-strap/
    http://the-gadgeteer.com/review/wirelessground_usb_leather_hand_strap

kdo by do toho sel se mnou?Aby se nemuselo platit velky postovny ale ten kram zatim neposila do Evropy. (

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

To by me zajimalo jak mas uchyceneho kaisra v aute. ZKousel jsem ten drzak od Krusselu a je to nepouzitelne ten zaklapeci kozeny kryt litam tam a zpet. Takze reseni by bylo to vyndavat, ale popravde to jde tak strasne ztuha tam i ven, ze mam obavy o zniceni kaisra. Ale fakt ti to nechci hanit. Ostatne me to ted lezi na stole, takze to hanim i sobe. Koupil jsem si poutko, sice je na nem nokie, ale to preziju a kdyz delam s Kaisrem, mam poutko kolem ruky. Zvykl jsem si na to uz kdyz jsme mel SE a nehrozi mi vypadnuti.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

jednoduchy uni drzak od Hamy, na leve strane na prednim skle na prisavce, kryt dam dozadu, nikde nic neprekazi...

a zajimalo by me co se stalo s tema prispevkama, to je moje chyba? Nechapu... tak uz sem to opravil...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Nahoře je to blbě quotnutý ;-) 2x quote, ale jen jednou uzavreny, kdyz to opravis, tak to bude v pohode. :-)

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

To hudiktom: tak si tu baterku nechávám poslat, jsem zvědav. Pak dám vědět.
    Má tu s ní někdo zkušenosti?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

No,do baterky bych nešel...Měl jsem jinou než originální do TyTNa,myslím od branda ale nevím to na 100%,měla větší kapacitu,ale méně vydržela a vůbec jsem s ní nebyl spokojen,litoval jsem těch peněz...

A nevíte,kde by se dal sehnat crystal case na Kaisera v ČR?
    Z http://shop.brando.com.hk/ jsem už objednával pár věcí a nikdy nic nedošlo,ale zas mi vrátili peníze.

hudiktom
    Guest

Budu čekat na zkušenost...přecejenom má kapacitu 3000mAh, tak by měla vydržet o dost dýl. Jsem zvědav.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od tom028
    To by me zajimalo jak mas uchyceneho kaisra v aute. ZKousel jsem ten drzak od Krusselu a je to nepouzitelne ten zaklapeci kozeny kryt litam tam a zpet. Takze reseni by bylo to vyndavat, ale popravde to jde tak strasne ztuha tam i ven, ze mam obavy o zniceni kaisra.
    Ja mam taky pouzdro Krussel, navigaci pouzivam velmi casto, univerzalni drzak Dicota, jeste po starem Aceru N30 a Kaiser v nem drzi jak pribity. Jedina nevyhoda spociva v tom, ze reproduktor pro hlas je na kaiserovi vzadu a zadni ploska drzaku ho prikryje a neni moc slyset i pri hlasitosti nastavene na maximum.

Jinak s pouzdrem jsem spokojeny, vadi mi jen ten cudlik vzadu a to, ze se pak Kaiser neda polozit normalne na stul a pouzivat k psani. ( Ono vseobecne na klavesnici se mne pise spatne a skoro vubec ji nepouzivam. Skoda, ze neni Kaiser ve dvou verzich - s klavesnici a bez. Dnes bych bral urcite tu bez. A to pisu opravdu hodne.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

matejcz:
    já měl třeba ve starém Noku 7650 baterku taky jinou než origo, s vyšší kapacitou a vydržela skoro 2x déle než origo Nokia. A těch 80 dolarů... Co naděláš, někdo to zkusí a teď to budu já.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

BT Hands Free

ake BT HF pouzivate? Mam Nokia BH-900 (pouzival som doteraz s N6230 k plnej spokojnosti) a ta funguje s Kaiserom tak nejak divne.

1. pri zvoneni prehrava iba original Nokia Tune - to by mi az tak nevadilo
    2. ked som pouzival Nokiu tak ked som zapol HF pocas hovoru, tak hovor automaticky presiel na HF - s HTC to nefunguje
    3. pokial dvihnem hovor vysunutim tak pocujem hovor v HF, ak zelenym tlacitkom, tak na 90% ide cez reprak telefonu (aj ked pocujem zvonenie v HF).
    4. od vysunutia (dvihnutia hovoru) je tam delay 3-4s kym pocujem druhu stranu a ta sa ma medzi tym uz pyta druhy krat ci ju pocujem.

Neviete ako toto odstratnit resp poradit inu HF ktora bude plne kompatibilna s Kaiserom? HF pouzivam hlavne v aute a riskovat, ze hovor nepojde cez HF sa mi prave nechce. Doteraz som mal doma iba Nokiu a mam vsetko potrebne doma, v praci aj v aute. Radsej by som teda pouzival HF od nokie, ale ak to nebude mozne, kupim inu (ale musi byt odskusana) HF sadu.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Dobrý den,Mám takový problém,K vánocům jsem dostal BT Handsfree BH-900 ,Momentalne mam nokii N70,se kterou funguje vyborne, ale hned po novem roce budu kupovat HTC Kaiser, a podle ohlasu s Timto BT sluchatkem nepracuje spravne. Toto sluchatko bylo zakoupeno 22.12.2007 v kamenném obchode v brne(mobilpohotovost na nám svobody) Podle zakona,bych mel mit moznost tento vyrobek do 14 dnu od koupi vratit a zaroven bych si tam chtel koupit nejake sluchatko,ktere bude Spravne komunikovat s HTC Kaiser v cene do 2200,- Prosím vás tedy o radu,Jaké sluchátko si Koupit,aby správne pracovalo. PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Osobně si nejsem jistý tím, že můžete ten výrobek koupený takto v běžném obchodě vrátit do 14 dnů. Tato lhůta se vztahuje na koupi přes internet. V kamenném obchodě to nemusí uznat.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od MrViki
    Osobně si nejsem jistý tím, že můžete ten výrobek koupený takto v běžném obchodě vrátit do 14 dnů. Tato lhůta se vztahuje na koupi přes internet. V kamenném obchodě to nemusí uznat.
    A myslíte,že by To vyměnili,aspon za jine sluchatko ve stejne cene, popřípade drazší?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Je to o osobním přístupu, ale zákon je podle mne nedonutí. Slušný obchodník by to ale vyměnil v pohodě..

Strana 5 z 17 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 03-10-2013, 14:43
  2. Reakcí: 2016
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 04:28
  3. HTC Kaiser (TyTN II) - tipy, triky, zkušenosti...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1203
    Poslední příspěvek: 07-02-2010, 10:02
  4. Kde koupit příslušenství k Ipaq 1915
    Od zanta_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-05-2003, 17:12