Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Kaiser (TyTN II) - příslušenství, kde koupit, zkušenosti...

maculak_ce4you (147)|19.10.2007 21:56
Dovolil jsem si založit nové vlákno ať máme tyto užitečné informace pohromadě ;)

MRH edit:



Lobby za přehledné příspěvky;) - Prosím o ohleduplnost k ostatním uživatelům - hodně u Vašeho příspěvku pomůže třeba takový tučný nadpis:) - o čem že to příspěvek vlastně je - pomůže ohromně jak v orientaci novému uživateli, tak to utřídí trochu téma v hlavě pisatele - třeba takové dodržování co příspěvek to příbuzné téma a ne v jednom příspěvku 8 různých věcí. Taky to dost ulehčí moderátorům;)... někdy méně je více:D
maculak_ce4you (147)|19.10.2007 22:02
Tak ještě jeden tip na kolebku
http://www.supergps.co.uk/htc-kaiser-usb-desktop-sync-synchronisation-cradle-charger-p-2850.html?osCsid=adf7a1caab51cc635fce28fc53491deb
vario (441)|20.10.2007 22:54
tohle je hustý :D
MrViki (88)|23.10.2007 14:55
Existuje pro Kaisera něco jako stylus a propiska v jednom? Nebo by mi i stačilo aby to nebylo přímo pro Kaisera, ale jako klasická propiska se stylusem. Vím, že existují takové ty tužky se světlem a laserovým ukazovátkem, ale rád bych měl jen propisku a stylus a to nemůžu nikde najít...
Milan Hubka (35)|23.10.2007 16:01
Tužka
Sunnysoft
zde jich mají víc na výběr.... PalmPC
MrViki (88)|1.11.2007 09:53
Jaké máte zkušenosti s pouzdrem Krusell? Mám Krusell na současném PDA a je super, ale na Kaisera prý není moc dobře udělané. Je to pravda?
HADES (209)|1.11.2007 11:53
V brzké době budu Kaisear kupovat a ze svého současného Varia jsem zvyklý na určitý typ pouzdra. Ke Kaiserovy mám v plánu si pořídit toto: http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/09195136/krusell-pouzdro-horizon-s-wide-cerna-bezova.html
Ta konstrukce mi mnohem výc vyhovuje než mít mda pořád v pouzdře jako je tomu u Orbita http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/09075329/krusell-pouzdro-orbit-htc-tytn-ii-p4550-kaiser.html
spamoid (83)|1.11.2007 12:58
Zdravim,
chtel jsem se zeptat, jestli bude nekdo objednavat neco na nejakem zahranicnim serveru? Chtel bych prislusenstvi, ktere neni u nas k dispozici (dalkove ovladani pro prehravani hudby).
Diky za info.
pidot (28)|1.11.2007 15:08
Autonabíječka, ochranná fólie, stylus s perem

Jakou autonabíječku kdo máte a za kolik (+ obchod kde jste pořídili) - je mezi nimi nějaký výrazný rozdíl nebo je potřeba vzít raději nějakou s vyšším nabíjecím proudem?

Ochranná fólie - dá se někde v ČR sehnat ochranná fólie ClearTouch od Boxwawe pro HTC Kaiser příp. za kolik

Stylus s perem pasuje stylus s kuličkovým perem prodávaný na Sunnysoftu do Kaisera?

maculak_ce4you (147)|2.11.2007 07:17
to pidot: tak folii mam Brando ultra clear a jsem spokojen, s autonabijeckou jsem mel docela problemy, dva kusy se tvarili ze nabiji ok ale pouze vypnute zarizeni, pokud sla navigace tak behem dvou minut prestala svitit kontrolka a zarizeni se postupne vybilo a to docela rychle. Nakonec jsem sel do kombinace od ktere jsem byl zrazovan ale mel jsem vyzkousenou na aximovi a to je usb napajec do auta 2000 neco a jsem spokojen, nabije i totalne vybity pristroj.
pidot (28)|2.11.2007 09:04
S tou nabíječkou mám právě velké obavy, četl jsem už nějaké diskuze že to není tak úplně jednoznačné vzít jakoukoliv nabíječku co má miniUSB. Chci ji nejvíc používat přesně tak jak říkáš - napájení při navigaci a proto bych rád, kdyby jsi mi napsal přesný model, který Ti bezproblémově funguje. Moc díky
xmike_ce4you (183)|2.11.2007 12:30
teraz sa na www.boxwave.com objavila kolíska pre kaisera. bez možnosti nabíjania náhradnej baterky 33 dolárov, s možnosťou nabíjania náhradnej baterky 53 dolárov, poštovné je 15$.
adreb (17)|6.11.2007 13:26
[QUOTE="maculak"]...s autonabijeckou jsem mel docela problem...nakonec jsem sel do kombinace...[/QUOTE]

Já se přidávám: měl bys přesnější specifikaci, co že za zařízení jsi koupil? Díky.
RStein (2012)|6.11.2007 13:53
S MDA Variem III pouzivam autonabijecku od TMO, kterou jsme puvodne koupil pro MDA Compact. Fungovala i s Variem a HTC Artemis.
maculak_ce4you (147)|7.11.2007 20:53
to adreb: nabijecka Brando USB 2A koupeno v Sunnysoftu na Kovanecke - funguje k maximalni spokojenosti
kopacek (466)|8.11.2007 14:26
Používám auto-nabíječku z první řady Motoroly Razr a funguje úplně skvělě, nabíjí i při zapnuté navigaci. Stejně dobře funguje nabíječka k GPS od Garminu GPS 10X.
maculak_ce4you (147)|24.11.2007 19:57
Tak spousta prislusenstvi tu http://shop.brando.com.hk/ za super ceny (kdyz je dolar tak dole) do 5. prosince doprava zdarma, napr kolebka 20$ :D
pangi (2)|25.11.2007 13:39
[QUOTE="maculak"]Tak spousta prislusenstvi tu http://shop.brando.com.hk/ za super ceny (kdyz je dolar tak dole) do 5. prosince doprava zdarma, napr kolebka 20$ :D [/QUOTE]

To celkom ide.. Hned som si par veci objednal :0
maculak_ce4you (147)|25.11.2007 15:40
ja si kvuli tomu poridil novy ucet na paypal tak az mi prijde aktivace vzhuru do toho ;-). Co jsi si vse poridil? zajimalo by mne to metalicke pouzdro
xmike_ce4you (183)|25.11.2007 15:45
Už mám tú kolísku z branda doma, zobral som tú s možnosťou nabíjania druhej batérie, rozdiel len 4USD. Jediná menšia nevýhoda je tá, že musí byť zapnuté nabíjanie cez USB na kaiserovi, aby sa nabíjal aj keď je do kolísky zapojený AC adaptér. Pri pripojení do elektriky na nej trvalo svietia 2 diódy, ešte som neotestoval, ako veľmi to ruší v noci. Ale ináč som spokojný.
pangi (2)|25.11.2007 16:40
[QUOTE="maculak"]ja si kvuli tomu poridil novy ucet na paypal tak az mi prijde aktivace vzhuru do toho ;-). Co jsi si vse poridil? zajimalo by mne to metalicke pouzdro[/QUOTE]

No skoro vsetko co tam bolo :D

- kolisku s nabijanim druhej baterie
- univerzal drziak do auta + napajanie zo zapalovaca
- kozene puzdro
- redukciu na klasicke sluchatka s mikrofonom
- nahradnu foliu na display

matejcz (69)|25.11.2007 17:07
2Maculak: Pokud myslíš ten "Metal Case" tak ten jsem si pořídil asi před půl rokem na TyTN a byl jsem dost zklamán,využití 0 a použil jsem ho tak 2x.Myslím si,že jsou to zbytečné peníze.Dost často používám qwerty a to s tímto pouzdrem opravdu nejde,pouzdro se musí otvírat vyklopením a pak se TyTN dost špatně držel v ruce.na zadní straně je kus plastu kterým se přidělá na opasek,plast je tak velký,že mi vadil,nakonec jsem ho odmontoval (ale na kaisera podle obrázků vypadá,že jde normálně oddělat)ale pak mi nedržel na stole a "kolébal se".A když jsem ho dal v tom kovu do originálního pouzdra,tak bylo hrozně narvané a špatně se vyndávalo,tak jsem ho přestal používat...
Mě docela zaujalo pouzdro Crystal Case,ale opět tam má nějaký krypl na přidělání na pásek,ale za 12$
stranger1121 (7)|25.11.2007 17:38
Ja som si kupil v jednom slovenskom eshope HTC 3-in-1 USB adapter od Branda, s tym som velmi spokojny, http://www.itonline.sk/index.php?page=6&itm=1168

potom este Screen Protector a utierku z mikrovlakna od Just Mobile, co su asi zle zarty od vyrobcu. Folia ma na sebe tolko lepidla ze cez nu ani poriadne nevidiet na displej a utierka dielo dokoncila dokonalym doskriabanim do stavu, ze som sa vratil k folii od nejakeho neznameho cinana za 120 kaciek osem kusov. Ta je excelentna v porovnani s tou od Just Mobile.
http://www.itonline.sk/index.php?page=6&itm=601
http://www.itonline.sk/index.php?page=6&itm=1055

P.S.: Ta utierka mi prisla otvorena a evidentne pouzivana. Takze ten shop vrelo neodporucam...

Nabijacku do auta som si kupil spolu s Kaiserom, Qtek S100 a drziak do auta od Hamy
http://stoh.hama.sk/index.asp?menu=672&from=NAVIGACIA&pid=290

Ten drziak je vydareny,s husim krkom, cena tiez, 490 slovenskych v kamennom obchode...

Bluetooth sluchatko od Motoroly mi s Kaiserom chrcalo, kupil som si Nokia BH-200, ide s nim excelentne.

Obal origo som hned vymenil za nejaky Case LOGIC, pohrabal som sa v stojane, sedi ako uliaty. Aj design sa ku Kaiserovi hodi. Ten origo, by som za trest nechal designerom, co ho vymysleli, nosit aspon tyzden :-)


maculak_ce4you (147)|25.11.2007 20:55
ten adapter od branda mam taky ale moc spokojeny nejsem, pouzivam v aute na nabijeni a soucasne pripojeni origo handsfree kdyz se potrebuji s nekym domluvit, protoze vestavena bt hf sada nokia ckw-7 nebo tak nejak neni moc pouzitelna, protoze proti strana se slysi dvojite, pokud mam to dratove zapojeno spolecne s nabijenim tak skoro neslysim druhou stranu
stranger1121 (7)|26.11.2007 21:58
Tak bud mas vadny kus, alebo pokazene handsfree. Mne vsetko funguje sto percentne, vyskusane zhruba hodinou hovoru cez SIP.
maculak_ce4you (147)|1.12.2007 00:02
tak vcera jsem zakoupil v sunnysoftu aktivni drzak Brodit a dost good, zadny problem s nabijenim, s uchycenim do auta snadna instalace
maxus_aurelius_ce4you (24)|3.12.2007 13:43
nedopatrenim (jak jinak) se mi povedlo poskodit display Kaisera (mel jsem ho v kapse a o neco jsem se oprel) a to tak ze to bylo na vymenu displeje :( Castka za opravu me trochu sokovala - 6875,- bez DPH.....
matejcz (69)|3.12.2007 16:05
Hmm,s tím displejem zamrzí,to je docela drsná cena,zkusil bych se podívat po ebay
Tak se mi podařilo ztratit originální pouzdro na Kaisera,proto hledám nějaké jinačí,v čem nosíte Kaisera vy?Co si myslíte o Krusell pouzdro Orbit - HTC TyTN II P4550 (Kaiser)
denitex (101)|3.12.2007 16:40
No já toto pouzdro používám už od Hermese a nedám na něj dopustit. Doživotní záruka, dobrá ochrana, kvalitní materiál, akorát ten čep multidapt občas při hrubším zacházení praskne ale to vyřeší ta záruka. Jinak je přes HW klávesnici folie ale já ji moc nepoužívám tak mě to nevadí. Cena v sunnysoftu je zbytečně vysoká ačkoliv jsem ho tam koupil už jsem ho viděl i jinde levněji (bohužel pozdě).
matejcz (69)|3.12.2007 22:47
2denitex:Děkuji,hned zítra si pro něj jdu.No,bohužel nechci čekat,než kaisera zničím od nošení v kapse,tak je pro mě nejlepší ss,kde se stavím a hned mi ho prodají,než čekat na intern.obchod a spoléhat na služby české pošty.
Dr.Colombo (69)|5.12.2007 18:03
Poraďte kde koupit paměťovou kartu do VARIA III. Dík.
maculak_ce4you (147)|5.12.2007 20:02
zalezi co potrebujes a jestli muzes objednavat ze zahranici, ja objednaval 6gb z uk protoze v tu dobu tady jeste takova velikost nebyla a vysla I s dopravou na stejne penize jak 4gb tady
bylo to tu - http://www.lowpricememory.co.uk/
Holda29 (84)|6.12.2007 20:23
jake byste doporucili pouzdro? Chtel bych neco sportovnejsiho, ne cerna kuze a strcit na pasek, to je na me moc bussinesmansky. Proste jen at se mu nestane nic v kapse u kalhot...
htcjirka (1875)|6.12.2007 20:29
Karta 4GB i 6GB se da sehnat i na nasich internetovych obchodech za rozumnou cenu.Neni treba objednavat ze zahranici
tom028 (64)|7.12.2007 00:29
Musim si trosku postezovat na sunnysoft. Jiz mam mesic objednane a zaplacene pouzdro Krusel pro Kaisra a porad jej nemam. Chtel jsem jej na vanoce, ale na letosni. Takze pokud hodlate ted objednavat pozudro, tak radeji mesic pockejte, nez se doplni sklady...
brvno (4)|7.12.2007 09:31
moj typ na mikro USB CL nabijacku je T-mobil slovensko maju ho za 90sk....
je sice neoriginal ale svoju ulohu plni 100%

hladam oroginal puzdro na P3300 ale najblizsie je v rakusku tu neviem nic najst...
HADES (209)|7.12.2007 10:43
Fólie na displej
Včera jsem si koupit ke Kaiserovy fólii Fólie BoxWave ClearTouch Anti-Glare na www.mnshop.cz a jsem maximálně spokojený. Fólii jsem objednal ve středu a ve čtvrtek jsem ji měl doma (pravda že jsem platil předem a banku mám stejnou jako shop tudíž jim platba přišla do hodiny). Doporučuju
matejcz (69)|7.12.2007 16:25
2HADES: Jakou sis kupoval tu boxwave?Přímo na kaisera?jak sedí?
denitex (101)|7.12.2007 18:07
Mám také tuto fólii od BoxWave z mnshopu a maximální spokojenost. Sedí naprosto přesně a ten komfort je super, žádné otisky na display, minimální odlesky, příjemný dotyk stylusem. Hned jsem si objednal ještě jednu náhradní ale tentokrát přímo v USA za 10$ a doprava byla do 5.12. zdarma. Tuto folii můžu jen doporučit.
Dr.Colombo (69)|7.12.2007 18:53
Jakoý typ té karty jste kupovali, chodí všechny značky nebo jsou s nějakou problémy? Kupoval jste ji někdo v tom nm shopu?? Jo a jakou tu folii na Kaisera, přesně na něj tam není, nebo jsem slepej??
HADES (209)|7.12.2007 22:37
[QUOTE="matejcz"]2HADES: Jakou sis kupoval tu boxwave?Přímo na kaisera?jak sedí?[/QUOTE]
Je to univerzální na 2,8'' displeje, není speciální pro Kaisera
Misha kulicka (49)|15.12.2007 12:02
Neví někdo, kde u nás sehnat toto pouzdro: http://www.youtube.com/watch?v=NmB6kQ_YWGU ? Popřípadě ještě tohle: http://www.youtube.com/watch?v=_wvhfDhAqx0
HADES (209)|15.12.2007 13:31
Jenom menší reakce na tyto dvě pouzdra: Vertikální má nešťastně řešený ten magnet na uzavírání, je totiž přesně na displejem a tady bych se trochu bál že se při neopatrném zacházení může displej poškodit. U horizontálního typu že je uzávět na zadní straně TyTNa a tudíž toto nebezpečí nehrozí
Misha kulicka (49)|15.12.2007 13:53
Pravda, toho jsem si nevšimnul, ale myslím, že při slušném zacházení se mu nic nestane. Horizontální zase nemá závit pro uchycení klipu, ale i za něj bych se nezlobil. Otázka tedy pořád zní, kde je u nás sehnat? Popřípadě, co je to aspoň za značku?
tom028 (64)|15.12.2007 15:37
Pouzdro Krusell Orbit pro Kaisra nedoporucuji. Ted jsem si jej donesl dom a jsem velmi zklaman. Kdyz opomenu cenu, tak nemohu neopomenout jeden technicky nedostatek. Pouzdro ma pres klavesnici folii. Dostat PDA do pozudra znamena plsno strachu, zda PDA neznicite, protoze to chce fakt silu. Navic folie je mezi displayem a klavesnici, tim zvetsi mezeru a kolejnicky se pekne soupaji. Urcite nekupujte. Ted se na to divam a rikam si co bych za ty prachy mohl mit....
Franky52 (186)|18.12.2007 13:03
Mně se osvědčilo pouzdro, na které dávám odkaz. Pravda, když jsem rozbalil krabičku (firma ji zaslala a neúčtovala si ani balné, ani poštové), byl jsem v prvním okamžiku zklamán. Ale po nasazení a prvních dnech používání jsem plně spokojen

http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=02244
tomulinek (216)|18.12.2007 16:06
Mám svůj display rád, asi bych do toho nešel. ;)

PS: Fólie Brando (kupovaná v AH Mobile) vypadá na Kaiserovi k světu. Neděste se, že na jejich eshopu ještě přesně pro Kaisera/TyTN II typ není, obsluha mi doporučila jeden (tuším) pro některý z E-tenů a rozměrově to sedí na chlup přesně. :yes:
cubehash (156)|18.12.2007 16:35
X500+ myslim
Protoze jsem dlouho shanel drzak s nabijeckou, tak mi spolehlive funguje
Drzak: Dicota Keeper http://www.alza.cz/kod/GR870
Nabijecka: http://www.alza.cz/mio-cl-nabijeci-set-pro-pda-a-navigace-mio-yakumo-typhoon-miniusb-auto-d77503.htm
golom (56)|18.12.2007 17:22
Ja nevim proc tak tvrde a nekompromisni soudy... ja sem s nim naopak spokojen. Vse funguje jak ma, nic se mi nikde nesoupe. A klavesnice pod displejem - taky se mi to nezdalo ale v praxi mi nakonec vubec nevadi, da se s ni psat dobre. Jediny co me mrzi je ze v pouzdru nejde kaiser polozit na stul a psat - vzhledem ke kolicku na uchyceni. Ale to ze je kaiser perfektne chranenej sem se uz presvedcil pri jeho padu na zem - zadne nasledky. Mit pouzdro ze ktereho ho musim vyndavat a pokazde se bat ze mi vyklouzne (viz dodavane pouzdro) neni podle me idealni. Lepsi je mit napevno kaiser v pouzdru a proto mohu jen ddoporucit.

edit: jo a ze se zvetsuje mezera, to si vykoukal kde? Vyzkousej kaisra vyndat a podivat se na mezeru a pak ho dej do pouzdra... rozdil? U me ne.

[QUOTE="tom028"]Pouzdro Krusell Orbit pro Kaisra nedoporucuji. Ted jsem si jej donesl dom a jsem velmi zklaman. Kdyz opomenu cenu, tak nemohu neopomenout jeden technicky nedostatek. Pouzdro ma pres klavesnici folii. Dostat PDA do pozudra znamena plsno strachu, zda PDA neznicite, protoze to chce fakt silu. Navic folie je mezi displayem a klavesnici, tim zvetsi mezeru a kolejnicky se pekne soupaji. Urcite nekupujte. Ted se na to divam a rikam si co bych za ty prachy mohl mit....[/QUOTE]
Bodamax (41)|18.12.2007 18:39
Tak jsem právě dovezl Kaisera domu, vše jsem koupil u Sunnysoftu. Kaisera teda Tytn II :) , folii Brando protector plus, nabijecku do auta, 3 v 1 rozbočovač a uni držák do auta (protože mám více zařízení).

Naživo teda vypadá daleko lépe než na fotkách a než třeba u Vodafonu nebo T-mobu. Tam byl takový šedý, kdežto můj je černý. :O A jsem za to rád.