Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 16 z 17 PrvníPrvní ... 614151617 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 226 až 240 z 246

Téma: HTC Kaiser (TyTN II) - příslušenství, kde koupit, zkušenosti...

Nováček
    Registrace
    May 2007

Pokusim se ozivit thread - shanim pouzdro na Kaisera, bohuzel zatim jsem nenasel mimo jedineho odkazu na youtube, kde by ho mohli mit.
    Respektive je to prakticky Brando BW Leather Case for HTC TyTN II
    viz http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=02216

nicmene tohle ma navic vsity klip na opasek (na spodku je standartni kulaty vystupek klipu na opaskovy drzak.

http://www.youtube.com/watch?v=zSniMXGjvY0

Z videa pod youtube je v diskuzi, ze by to mohl byt Boxwave, nicmene ja ho na Boxwave nenasel (ani nic podobneho).

Tedy dotaz zni, zda nevite nekdo o pouzdru prakticky shodnem Brando BW Leather Case for HTC TyTN II, ale s vsitym drzakem pro klip?

Resenim je samozrejme koupit Brando, koupit samostane klipa a nechat nekde u "kozare" pouzdro rozesit a klip tam vsit, nicmene jak jsem se informoval, tak by pak pouzdro vychazelo na skoro trojnasobek porizovacky (kolem 1500,-) coz uz se docela kroutim

Diky za info, pokud by nekdo o necem podonme vedel, mel jsem podobne leta na TyTN rovnez od Branda, bohuzel na TyTN II nejde pouzit diky rozsoupavani na druhou stranu.

Tad mam Krusell Orbit a je to tragedie, jak ergonomii, tak kvalitou, kdyz ho vzal do ruky "kozar" a porovnaval ho s tim mym letitiym na TyTN, tak mi hned rekl, ze kvalita materialu i zpracovani je asi jako mezi Trabantem a Mercedesem samozrejme ve prospech stareho TyTN pozdra...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

No ku vzkrieseniu tohoto vlakna sa pripojim aj ja. Pouzivam na kaiserovi Crystal case a som s ním na 100% spokojny. Problem mi ale robi to, v com ho mat v aute. Pouzival som originalny drziak od HTC co som mal v baleni, ale ked som kaisera obliekol do noveho puzdra,uz sa mi tam nevosiel. Drziak nechcem rozrezavat a nadstavovat a nechcem pouzit ani nejaky neoriginalny holder z ktoreho mi bude kaiser pri brzdeni vypadavat. Viete pls dakto o niecom? Dik

Nováček
    Registrace
    May 2008

Shanim pouzdro, ktery by se dalo upnout na ruku. Nemusi v nem jit vysunovat klavesnice, to by byla spis nevyhoda, ale musi byt pruhledne s moznosti ovladani dotykace. A nesmi byt presprilis obtizne pristroj z pouzdra vytahnout. Takze ne takovy ten material co se k pristroji prilepi.. Napada vas nejaky?

sivan03_ce4you
    Guest

Mám na Kaiserovi Krusella, ale mám výhrady. Jeden z hlavních je cena a pak Kaiser strašně ztloustne. Na zadní straně jsou cvoky jako na bundě, které umožňují použití fotoaparátu (tím ztloustne cca o 1 cm a pak je zde "knob" na přichycení do clipu na opasek - dalších 12 mm. Jinak ale perfektně chrání Kaisera i ze stran a umožňuje i vysunutí klávesnice, která je chráněna fólií. Ale podruhé bych ho asi nekoupil :-(

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Ja sem u toho Krusella musel tu folii urezat, pac mi tam priserne vadila pri psani, ted sice kaiser pri psani v pouzdre nedrzi, ale to mi vubec nevadi, protoze se snim stejne pise lip, kdyz ho z pouzdra vyndam. Jedine minus je, ze kaiser ma tendence "propadavat" spodem, kdyz je otevren horni kryt, napriklad pri pouzivani navigace v aute v drzaku, ale zatim jeste nikdy nevypadnul. Budu to tam muset nejak vystuzit.

sivan03_ce4you
    Guest

No a co by jsi chtě za ty peníze! Systém DoDo (Dodělej Doma jako kdysi). Být Krusellem tak jdu do sebe :-(

Nováček
    Registrace
    May 2006

Sice je to dost out-dated ale nemáte někdo zkušenost s tímto držákem pro Kaisera? http://www.mnshop.cz/zbozi-1059-drzak_do_auta_vc_nabijecky_pro_htc_tytn_ii__htc_ka iser_.htm

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

já mám ten držák a je dobrej.Perfektně drží na skle,telefon není odřenej od zasouvání

Nováček
    Registrace
    May 2006

A ten krk je dost tuhý? Nekývá se v něm komunikátor při dynamičtější jízdě?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Ahoj.
    Můj Kaiser mi už tolikrát spadnul, že je strašně oťukanej. Dájí se někde koupit jeho kryty a kolik tak mohou stát?
    Díky moc.

Longerski_ce4you
    Guest

Zdravím.

Jakýpak by jste mi doporučili univerzální držák na Kaisera do auta s přichycením na čelní sklo. Chtěl bych spíš univerzální, určitě budu Kaisera v budoucnu měnit...
    Díky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od bufan1
    Ahoj.
    Můj Kaiser mi už tolikrát spadnul, že je strašně oťukanej. Dájí se někde koupit jeho kryty a kolik tak mohou stát?
    Díky moc.
    Dají se koupit ale je to pálka za trochu plastu viz zde: http://www.mnshop.cz/zbozi-1754-predni_a_zadni_kryt_pro_.htm

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Longerski
    Zdravím.

Jakýpak by jste mi doporučili univerzální držák na Kaisera do auta s přichycením na čelní sklo. Chtěl bych spíš univerzální, určitě budu Kaisera v budoucnu měnit...
    Díky.
    Já používám tento :http://www.mnshop.cz/zbozi-452-univerzalni_drzak_do_auta_pro_mobil___pda.htm
    a universál jsem vyhodil a koupil vaničku přímo pro Kaisera tuto: http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/124PHR-024/sh-drzak-pda-htc-p4550-kaiser-tytn-ii-24848-0.html
    mám i držák na kolo a vaničku jenom přehazuji podle potřeby, v případě výměny kaisera za jiný telefon dokoupim jenom vaničku na daný typ.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Nemáte někdo náhodou k vaší nepotřebě třeba poškozený zadní kryt na Kaisera? Respektivě mi jde o ten stříbrný rámeček kolem sklíčka zakrývající čočku fotoaparátu a ktytku reproduktoru, ztratila se mi a nechce se mi dávat pětikilo za celý nový kryt. Koupím! Nebo v případě, že byste někdo věděl o levným nákupu zadního krytu sem s tím, na eBay nakupovat nemohu, když někdo bude kupovat rád se připojím. Díky.
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Ahoj všem
    Chtěl bych požádat o radu ohledně baterie do Kaisera. Již mi nějak špatně "drží".
    Mám stále originálku a v prosinci ho budu mít 2 roky. Denně dávám Kaisera na nabíječku a v pracovní dny je skoro stále připojený přes USB k PC.

Na netu jsem viděl nabídku baterií s kapacitou 1350 mAh, ale i 2700 mAh.

Chtěl bych se proto zeptat:
    1) baterie s kapacitou například 2700 mAh se vejde do Kaisera v pohodě nebo je potřeba nějakých úprav?
    2) baterie s kapacitou například 2700 mAh je výrazně těžší než originální s kapacitou 1350 mAh?
    3) jakého výrobce byste mi doporučili?
    4) mám koupit Li-Pol? Nyní mám Li-ion.

Děkuji
    Alfan

Strana 16 z 17 PrvníPrvní ... 614151617 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 03-10-2013, 14:43
  2. Reakcí: 2016
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 04:28
  3. HTC Kaiser (TyTN II) - tipy, triky, zkušenosti...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1203
    Poslední příspěvek: 07-02-2010, 10:02
  4. Kde koupit příslušenství k Ipaq 1915
    Od zanta_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-05-2003, 17:12