Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 14 z 17 PrvníPrvní ... 41213141516 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 196 až 210 z 246

Téma: HTC Kaiser (TyTN II) - příslušenství, kde koupit, zkušenosti...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od landys
    Taky po tom pouzdru pokukuji, jak vlastně na Kaiserovi sedí?
    Citace Původně odesláno od Franky52
    Mně se osvědčilo pouzdro, na které dávám odkaz. Pravda, když jsem rozbalil krabičku (firma ji zaslala a neúčtovala si ani balné, ani poštové), byl jsem v prvním okamžiku zklamán. Ale po nasazení a prvních dnech používání jsem plně spokojen

http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=02244
    Když uvážím, že ho nabízejí na Brandu za 12 USD a v předcházejícím příspěvku za 25 USD není co řešit, navíc Brando si neúčtuje tolik za poštovné a zboží dochází zhruba do týdne. Obě části sedí dobře, zadní až příliš těsně, takže když měníte SIM kartu či baterii, dá to zabrat. Častější sundavání krytů má pak za následek, že se lámou umělohmotné zarážky a kryt pak nedrží. Po čtyřech měsících mi tak odešel vrchní kryt. Zvažuji ale, že si za 12 USD (dokud je dobrý kurz) objednám další.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Kukni na tento crystal case
    http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.10356
    stojí 3.37USD a poštovné sa neplatí. Minimálne za skúšku by to stálo.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Nespěchej, mrkni ještě sem http://www.mnshop.cz/zbozi-824-crystal_case_pro_htc_tytn_ii__htc_kaiser_.htm
    Když uvážím, že ho nabízejí na Brandu za 12 USD a v předcházejícím příspěvku za 25 USD není co řešit, navíc Brando si neúčtuje tolik za poštovné a zboží dochází zhruba do týdne. Obě části sedí dobře, zadní až příliš těsně, takže když měníte SIM kartu či baterii, dá to zabrat. Častější sundavání krytů má pak za následek, že se lámou umělohmotné zarážky a kryt pak nedrží. Po čtyřech měsících mi tak odešel vrchní kryt. Zvažuji ale, že si za 12 USD (dokud je dobrý kurz) objednám další.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

krasne krasne...ale nez ta "ohavna" ciste pruhledna se mi zamlouva KOUROVA...jenze tu jsem nasel jen na strankach u prvni debaty o tomto ....
    pokud nekdo tusite kde se da koupit kourova barva, tak budu rad za info...dikec moc
    OTAZKA NA ZAMYSLENOU....NEBUDE SE KAISER V TOM SILIKONU ( nebo z ceho je to udelane ) TAK TROCHU POTIT?? MAM MALOU OBAVU V LETE O BATERKU KONTAKTY ATD...??

jeste jedna vec - pokukuju po KOVOVEM obalu ... mate nekdo zkusenost ... nasel jsem stribrne za nelece 300 CZK ... jen nevim jak s utlumenim signalu operatora a GPS...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

d.rossi: Mám ten kovový hardcase od Brando, ale v čiernej farbe. Nevšimol som si, že by to nejak tlmilo signál, kaiser v ňom drží pevne a v pohode sa dá vysúvať. Vnútro je tak isto ako pri ostatných hardcaseoch vystlané takou tenkou mäkkou penou.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Materiál není silikon, ale normální tvrdý plast, nezdá se mi, že by se v tom měl Kaiser potit.Já osobně mám tedy ten průhledný a opravdu nevypadá špatně, případně mohu udělat pár fotek, jak to vypadá, kdyby byl zájem.
    Co se týče kovového, chtěla jsem ho taky, ale příjem signálů mě právě odradil. Jeden známý mi říkal vlastní zkušenost a on to kovové pouzdro po chvíli vyhodil, protože síla signálů se snížila téměř na polovinu. Tak nevím, radši jsem volila jiný typ. A pro Kaisera nejsou kovová pouzdra úplně moc super vyřešena.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

zuzkys: Mne sa sila signálu v hardcase neznížila, dokonca to má aj výrezy zhora, asi práve kvôli anténe.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

dik dik za odpovedi

to zuzkys - jestli muzes a chce se ti, tak mi hod jednu, dve fotky sem, nebo do SZ, prosim...dekuju

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

uz jsem dlouho nic nechtel, ze? ...

POSLEDNI dotaz .. nevim jestli to patri sem, ale snad ano...

mate nekdo njakou zkusenost s tiskem prez Bluetooth? v praci tisknu pomoci tiskarny, ktera uz modul ma zabudovany, ale doma v tiskarne toto pochopitelne nemam...

na netu nic moc neni a kdy, tak za 5 OOO ...

mam HP All - in - one .. pokud mate nekdo s tiskem zkusenosti, nebo treba i vite ( vlastnite ) o njakem adapteru, tak budu fakt moc vdecnej...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Westtek Jetcet Print alebo PrintBoy, oba sú programy do ppc.
    Ale nemám overené ako to funguje a či to funguje.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

SMAZAT

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od xmike
    Westtek Jetcet Print alebo PrintBoy, oba sú programy do ppc.
    Ale nemám overené ako to funguje a či to funguje.
    supr, dike moc...sice jsem spis myslel modul k tiskarne, ale toto je velmi zajimave...hned to vecer zkusim ....

jeste jednou dik

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od xmike
    zuzkys: Mne sa sila signálu v hardcase neznížila, dokonca to má aj výrezy zhora, asi práve kvôli anténe.
    pls, a keď chceš vysunúť klávesnicu, tak miusíš kovový obal otvoriť?
    Som videl že to má nejaký pánt...

inak som si objednal toto: http://cgi.ebay.com/AT-T-8925-TILT-Rubber-Hard-Cover-Protector-Case-BLACK_W0QQitemZ360030767633QQihZ023QQcategoryZ1504 0QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l126 2

Plná spokojnosť

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

JEREM555: Ano, musíš otvoriť ten kryt.
    Tu je viac obrázkov:
    http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=02217+...+039&cat_id=0763

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od landys
    Nespěchej, mrkni ještě sem http://www.mnshop.cz/zbozi-824-crystal_case_pro_htc_tytn_ii__htc_kaiser_.htm
    No mnshop, když to tak vemeš, je ale dražší než Brando. Při dnešním kurzu USD. Velmi mne ale zaujala informace od xmike. Tři pouzdra za 10 USD, to je paráda. Jak už jsem napsal, ona ta pouzdra jsou náchylná k tomu, že se lámou plastové výstupky, které drží obal na Kaisrovi. Jakmile se ulomí oba na jedené straně, je ta část pouzdra k ničemu. A lámou se jak na těch za 25 USD, tak i za 12 USD a zcela jistě se ulomí i na těch za 3 USD, a proto jsem šel do nabídky od xmike. Nemá to chybu.

Strana 14 z 17 PrvníPrvní ... 41213141516 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 03-10-2013, 14:43
  2. Reakcí: 2016
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 04:28
  3. HTC Kaiser (TyTN II) - tipy, triky, zkušenosti...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1203
    Poslední příspěvek: 07-02-2010, 10:02
  4. Kde koupit příslušenství k Ipaq 1915
    Od zanta_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-05-2003, 17:12