Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 17 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 246

Téma: HTC Kaiser (TyTN II) - příslušenství, kde koupit, zkušenosti...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

no nechci rozpoutavat nejakou zbytecnou diskuzi, zalezi asi strojek od strojku jak to komu funguje.Mam otestovano, ze dva uplne stejne kousky neni totez, jeden nabijel a druhy ne, proto asi nelze napsat co, ale je potreba vyzkouset
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Takze dnes som si dal tu namahu a vyskusal niekolko nabijaciek. Podstata je v tom, ze korektne sa Kaiser nabija len s tymi co maju vystup 5V a 1A. Vsetko co je pod tuto hodnotu (hlavne nabijaci prud) ho nabija velmi pomaly alebo vobec, konkretne som skusal nabijacky s prudom od 500mAh az po 1Ah. Co sa tyka mojeho Brodit drziaku, tak som dnes pisal do Brodit.se a po kontrole mojeho serioveho cisla mi oznamili, ze mam nabijacku, ktora spada do vadnej serie a vraj mi ju dodavatel (sunnysoft.cz) vymeni zdarma na novu. mne to vsak nedalo a hlavne sa mi nechcelo cakat na vykonanie celej reklamacie a tak som si ju sam doma rozobral a vymenil cely kabel veduci k drziaku za iny usb kabel, ktory ma na konci klasicky usb konektor a za 150Sk kupil adapter do zapalovaca s USB vystupom a vystupnym napatim 5V a prudom 1A. Teraz uz ide vsetko ako ma a Kaiser sa nabija bez problemov. dakujem za vase cenne rady a postrehy.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Podle specifikace umožňuje USB dodávat proud 500 mAh. A i tento proud je schopen Kaisera dobíjet. Když jej připojím k synchronizaci k PC, tak se dobíjení provádí. Síťový napáječ dle štítku dodává proud 1 A. V autě mám adaptér, který dává 2 A, takže šťávy má Kaiser dostatek.
    link na kabel

Nováček
    Registrace
    May 2008

Moje autonabijecka dodava 0,5A a kaiser se pri zapnute navigaci dobiji. Nikdo ale snad neceka ze se dobije stejne rychle jako ze site ve standby rezimu, ze?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

tak dnes mi dorazily baterie 2900 do Kaisera. Netrvalo to ani 10 dni od nakupu na ebay a jsou tu z Honkongu :O . maji takovy hezky batuzek tak jsem zvedav. dve za 500,-Kc to jde ne. Dal jsem ji hned nabit a uz je tam tak jsem zvedav na vydrz. mam to teda hlavne na dovo

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Zdravím všechny. Nemá někdo z Vás vyzkoušené nějaké pouzdro vzhledově je mi to celkem fuk, ale aby bylo voděvzdorné a Kaiser neprišel k úrazu ani při total promoknutí nebo na vodě?

Nováček
    Registrace
    May 2008

maculak: tak jake jsou zkusenosti s tema akumulatorama? co vydrz? doporucujes?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od maculak
    Zdravím všechny. Nemá někdo z Vás vyzkoušené nějaké pouzdro vzhledově je mi to celkem fuk, ale aby bylo voděvzdorné a Kaiser neprišel k úrazu ani při total promoknutí nebo na vodě?
    Tak take musis sam navrhnut a vyrobit. potom vyrob dve. jedno si kupim

nic take asi nezozenies...

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

To si neodpustím: co tak igelitový pytlík?
    Podobné se dělají i pouzdra pro foťáky pro focení pod vodou.

S M A Z A T

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tak uz mam asi mesic kaisera, je to opravdu vynikajici zarizani, prechodu ze symbianu nelituju, jedine co mi vadi je ,ze nema prisvetlovaci diodu,nebo blesk, foceni venku za pekneho pocasi je fajn, i video se trha minimalne, ale jak zajdu do baraku, kde je docela dost svetla, tak video, se zacne hrozne trhat, a fotky hodne dlouho ostri a kdyz fotim nekoho v pohybu,tak jsou prakticky vzdy rozmazane.Jestli nekdo vite o pridavnem blesku,ktery by se dal dokoupit,tak mi sem dejte odkaz, ja sem hledal vsudemozne a nic sem nenasel.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

to headquest- baterka ok, druha sla z domu pro znameho, zkousel jsem ji jenom jednou a to jsem jel skoro 9 hodin na wifi a vydrzela. Beznou vydrz na dny jsem netestoval, jelikoz se s tim batohem nevejde do pouzdra ani do drzaku, ale za ty prachy nekup ze. Jako rezerva to bude ok.

Ted jeste nejake to pouzdro. Par vtipnych napadu tu uz je mne napada taky jeden . no jestli bude dnes trocha casu tak pohledam, kdysi jsem neco takoveho videl na axima.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od maculak
    to headquest- baterka ok, druha sla z domu pro znameho, zkousel jsem ji jenom jednou a to jsem jel skoro 9 hodin na wifi a vydrzela. Beznou vydrz na dny jsem netestoval, jelikoz se s tim batohem nevejde do pouzdra ani do drzaku, ale za ty prachy nekup ze. Jako rezerva to bude ok.

Ted jeste nejake to pouzdro. Par vtipnych napadu tu uz je mne napada taky jeden . no jestli bude dnes trocha casu tak pohledam, kdysi jsem neco takoveho videl na axima.
    ale nebud tajnostkar a daj link na ten Tvoj napad

Nováček
    Registrace
    May 2008

maculak: nevejde se do originalniho pouzdra co se dodava s kaiserem? to je pak ovsem dost na prd, skoda

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

no pokud ji tam chceš dostat tak ji tam dostanes i zapnout jde ale je to na fest, zaleží na preferencích. Já ji fakt hlavně bral kvuli dovolene, kde budu mimo dosah energie a auto asi 3 km daleko a to uz vím naprosto přesně, že se mi tam chodit nabijet Kaisera nebude chtět

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

predam svojho noveho keisera aj so sadou do auta + 4gb karta... ak ma dakto zaujem, (sk)

Strana 11 z 17 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 03-10-2013, 15:43
  2. Reakcí: 2016
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 05:28
  3. HTC Kaiser (TyTN II) - tipy, triky, zkušenosti...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1203
    Poslední příspěvek: 07-02-2010, 11:02
  4. Kde koupit příslušenství k Ipaq 1915
    Od zanta_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-05-2003, 18:12